14 TL'ye düşük sistem gerektiren oyun tavsiyesi

Outlasta korku oyunu gözüyle bakıyorsan cidden yazık. O oyunun bir derinliği bir hikayesi var.

Arkadaşım oynarken görmüştüm. Benim oynayacağım bir oyun değil.
Ne oyunu gözüyle bakıcam? üretici firma korku oyunu diye satıyorsa korku oyunu diye değerlendirilir yazık demişsin bir de sana yazık :)

Hikayesini de detaylı bir şekilde biliyorum dandik bir hikayesi var.

Senin ruhun geçmiş hocam. Ne deyim sana piyasada daha iyi korku konseptli hikayeli oyun çok az. Korku konseptinde zaten nasıl bir hikaye ekleyebilirsin ki? Dünyada milyar tane korku filmi var hangisinin hikayesi epik? Konsepte göre değerlendirmek zorundasın. RDR2 ile kıyaslayamazsın.

Senin ruhun geçmiş hocam. Ne deyim sana piyasada daha iyi korku konseptli hikayeli oyun çok az. Korku konseptinde zaten nasıl bir hikaye ekleyebilirsin ki? Dünyada milyar tane korku filmi var hangisinin hikayesi epik? Konsepte göre değerlendirmek zorundasın. RDR2 ile kıyaslayamazsın.
Outlasta başlayan biri hikaye beklentisinden başlamaz korku bekler outlasttan çünkü korku oyunu olarak sunuyorlar oyunlulara korku konusunda başarısız bir oyun hikayesi için outlast oynayan yoktur

Korku oyunlardan beklentim hikayesinin iyi olması değil zaten kaliteli korku bekliyorum diyelim hikaye bekliyorum outlastın hikaye sunumu rezalet ara sahneler yok notları okumadan hiçbirşey anlayamıyorsun niye burda olduğunu bile anlatmıyorlar

Outlasta başlayan biri hikaye beklentisinden başlamaz korku bekler Outlast'tan çünkü korku oyunu olarak sunuyorlar oyunlulara korku konusunda başarısız bir oyun hikayesi için Outlast oynayan yoktur.

Korku oyunlardan beklentim hikayesinin iyi olması değil zaten kaliteli korku bekliyorum diyelim hikaye bekliyorum Outlast'ın hikaye sunumu rezalet ara sahneler yok notları okumadan hiçbir şey anlayamıyorsun niye burada olduğunu bile anlatmıyorlar.

Vallahi Outlast'ın 3 oyununu da hikayesi için oynadım. Arkadaş çevremin tamamı da hikayesi için oynadı. Oyunlarda hikayeyi sunuş şekilleri benim için önemlidir bu yüzden hikayeleri çoğu zaman pas geçerim. Mesela Skyrim hikaye anlatış şekli iğrenç. Cyberpunk mesela muazzam iyi. Skyrim de hikayeyi dinlemek istemedim bile. Konuşmaları dinlemek dahi istemedim. Ama Outlast Cyberpunk Life is Strange tarzı oyunlar hikayeyi bir film izletir gibi verirler. Prologue u geçtikten 1 hafta sonra sonraki mevzuyu görünce önce ne olmuştu ki oluyorsun. Cyberpunk sana dolu dolu veriyor hikayeyi üstüne atıyor. Kendini izlerken kaybediyorsun adeta. Outlast'ta ise gerilim her zaman yüksek.

O yüzden 35 TL'ye sepet önerirseniz sevinirim

Geri
Yukarı