14 yaşında 1.87 olmak

QUUENYZ

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, ben Ankara'da basketbol oynuyorum, ve boyum tam 1.87 ama şaşırtıcı olan şu ki ben daha 14 yaşındayım. Benim merak ettiğim 2 şey var. 1-ben 18 yaşına kadar basketbol oynamaya devam edersem 1.95 olur muyum? 2-ileride 1.95 veya 2metre gibi bir boya ulaşırsam kıyafet bulabilir miyim? Bulsam bile hangi bedeni giyerim?

Bu çocuk boyuna göre giyecek kıyafet buluyorsa sen de bulursun merak etme.

Merhabalar, ben Ankara'da basketbol oynuyorum, ve boyum tam 1.87 ama şaşırtıcı olan şu ki ben daha 14 yaşındayım. Benim merak ettiğim 2 şey var. 1-ben 18 yaşına kadar basketbol oynamaya devam edersem 1.95 olur muyum? 2-ileride 1.95 veya 2metre gibi bir boya ulaşırsam kıyafet bulabilir miyim? Bulsam bile hangi bedeni giyerim?

Bende 14 yaşındayım boyum 1.84 :D.

15 yaşındayım 158'im :(

Arkadaşım var 16 yaşında 1.90 falan. Genelde Amerika'da kolej basketbolunda yetişen öğrenciler de uzun boylu oluyor. Kıyafet konusunda sıkıntı yaşamazsınız.

Tamamıyla genlerinizle alakalı. Kıyafet konusunda dert etmeyiniz elbet bulursunuz. :)
Dert etmesi lazım bence. Kıyafetle ilgili değil ama ayağı büyükse ayakkabı konusunda çok sıkıntı çekecek.

Geri
Yukarı