14 yaşında 11 kemik yaşı olan birinin boyu ne kadar uzar?

toprak şen

Centipat
Makaleler
1
Temmuz 2008 doğumluyum, boyum kısa olduğu için doktora gittik. Hormon almak için, ben kan lafını duyunca bile bayılacak gibi olduğum için bu zamana kadar gidememiştim neyse gittim.(bayılacaktım birkaç kere)Bbir sürü test yaptılar sonra büyüme hormonun iyi dedi testosteron neredeyse yok kemik yaşın 11 dedi. Şimdi 11 olması çok mu kötü? Kaç olurum falan demek istemiyorum ama sizce ne kadar uzayabilirim?
İşinize yarar mı bilmiyorum ama babam 178, annem 158, abim 16'ya girdi 178 o da ergenliğe 1 yıl önce girdi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Temmuz 2008 doğumluyum, boyum kısa olduğu için doktora gittik. Hormon almak için, ben kan lafını duyunca bile bayılacak gibi olduğum için bu zamana kadar gidememiştim neyse gittim.(bayılacaktım birkaç kere)bbir sürü test yaptılar sonra büyüme hormonun iyi dedi testosteron neredeyse yok kemik yaşın 11 dedi. Şimdi 11 olması çok mu kötü? Kaç olurum falan demek istemiyorum ama sizce ne kadar uzayabilirim?
İşinize yarar mı bilmiyorum ama babam 178, annem 158, abim 16'ya girdi 178 o da ergenliğe 1 yıl önce girdi.

Şu anki boyunun üstüne 25 -30 cm çok rahat uzarsın. Tahminimce yaşın 13-14 arası. Testosteron o yaşta olmaz zaten merak etme. Ama minimum 30cm uzayacaksın onu bil. İyi sosyaller küçük kardeşim.

Yeni konular

Geri
Yukarı