14 yaşında 177 olan birinin boyu 18 yaşında kaç olur?

Bana herkes çok uzunsun diyor kendi içimden "cidden bu kadar uzun muyum?" diyorum cidden bu kadar abartılcak derecede uzun muyum? Olsam olsam Max 2M olurum yani tatmin eder beni açıkçası.

Ben tam gelişim zamanımda ergenliğe girdiğim aylarda günde 16 saat PC başındaydım belim kopuyordu. O kadar pişmanım ki. Boyumun en çok o zaman uzadığını bilmiyordum :(

Ben tam gelişim zamanımda ergenliğe girdiğim aylarda günde 16 saat PC başındaydım belim kopuyordu. O kadar pişmanım ki. Boyumun en çok o zaman uzadığını bilmiyordum :(
Sen 16 saat PC başında otururken ben günün 9 saatini bisiklet sürerek geçiriyordum muhtemelen.
Allah'a sormak lazım.
Matrix'teki Kahin ablaya sorralım. Belki kurabiyeyle uzun boy yazılımı da atar. (Şaka Amaçlıdır. Gülüp geçiniz)

Sallayıp tutturanlar hariç bu soruya isabetli cevap verebilecek kimse yoktur.

Tıpta bunu öngörerek muayene şekli veya ölçüm teknolojisi falan da duymadım.

Hadi ya bende okullar açılmadan önce öğlen 12 gece 1-2 PC yazık etmişiz cidden neyse şimdi okul var PC de geçirdiğim vakit Max 2 saat o da nadiren. Senin geçirdiğin süre de bir değişiklilik oldu mu normalleşme ile.

Hadi ya bende okullar açılmadan önce öğlen 12 gece 1-2 PC yazık etmişiz cidden neyse şimdi okul var PC de geçirdiğim vakit Max 2 saat o da nadiren. Senin geçirdiğin süre de bir değişiklilik oldu mu normalleşme ile.
Artık bazen hiç pc açmıyorum bazende max 2 saat açıyorum

Her gün gevrek yanına süt içerim. Kan grubum aynı. İlk defa senden duyuyorum böyle bir saçmalığı. Sorduğun soruya gelirsek nereden bilebiliriz dostum?

Yeni konular

Geri
Yukarı