14 yaşında başarılı Twitch yayıncısı nasıl olabilirim?

Pekala kanka, başka insanların düşünceside benim için önemli. Teşekkürler, TR'de platin olan 17 yaşındaki abi bana TR'de kalmamı euw geçersem zorlanma ihtimali olacağını söylüyor bu sezon başladım daha da iyi iyerleme kaydedebilmem için sence?

Tabi ki zorlanırsın orada fazla argo kelime vs vs edilmiyor. Bir hata yapsan NP yazıp geçiyorlar. Bence denemekten zarar gelmez eğer Euwest'te zorlanırsan tekrar geri TR serverına gelirsin.

Başlıkta da gördüğünüz gibi nasıl olabilirim? Genellikle LOL falan oynuyorum ve zevk alıyorum, bayağı iyiyim. Sorudakı gibi nasıl başarılı Twitch yayıncısı olurum?

İşin maddi ve manevi boyutu var maddiden girelim ekipman her türlü ekipman kamera hadi ihtiyac yok diyelim izleyicilere iyi grafik sunman lazım oyunda ping vs sorun yasamaları olmamalı yükleme hızında iyi olmalı beklemeyi sevmez izleyici
Manevi boyuttan once direkt girip ben lolcuyum falan demeyeceksin once kendini bir duyur mesela Instagram'dan bolca takipci falan toplamakla başla sonra twic ve youtuble başla sana bir ornek vereyim 2 kişi ile başlarsan 4 olur 8 16 32 64 diye ama 100 kişiyle başlarsan ve başarılı olursan 200 400 anladı.
Anevi boyut öncelikle gercekten berbat görünüyosan kameraya cıkma kamera kullanma neden cünki ben YouTube üzerinden paylaşım yapsam b. Gibi yüzümü kullanmam.
Sesin vel. Ed sesi gibi olmasın emin ol izleyici bunu sevmiyor (burada sana karsı yargılama yapmıyorum )
Mekaniğini sadece çok çalışarak geliştiremezsin dostum, eğer yeteneğin yoksa zaten yapabileceklerin sınırlı.

Mitrain ilk oyununda vs son oyununda bir farklara bak bence adam ilk oyununda her kapıya dikkat etmiyor daha yavaş ateş ediyor son oyun Allah verdi gibi ateş ve bayağı dikkatli kimse kendini geliştiremez diye bir şey yok
İstediğinden fazlasını yapamayacak kimse yoktur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı