14 yaşında başarılı Twitch yayıncısı nasıl olabilirim?

Dostum ilk önce kesinlikle bir kameraya ihtiyacın var. Kamera olmazsa çok zor hatta olamazsın. Bunun yanında yayını vereceğin Bitrate'e göre bir internet 2500 bitrate altına düşmemeni öneririm. Mikrofon da çok önemli bunun için eğer sesin kötü olursa insanlar bırakıp gidebilir. En önemlisi iyi bir bilgisayar ki hem yayın yapıp hem oyun oyna. Gerçi LOL oynamayı düşünüyorsun herhalde sadece bir sıkıntı çıkmaz diye düşünüyorum ben. Her zaman yanında bir arkadaşın olsun. Yoksa yayınlar çok sıkıcı oluyor.
İlk cümlenize kesinlikle katılmıyorum. Mithrain nasıl başarılı oldu?

İlk cümlenize kesinlikle katılmıyorum. Mithrain nasıl başarılı oldu?
İstisnalar her zaman vardır cem abimiz mükemmel oynayışı ve turnuvalardaki başarılarıyla ünlü oldu ama insanlar youtubenin aksine sizinle etkileşim içinde olmak isteyecektir. ve bunun için sürekli olarak chatle etkileşimde olmalısınız iyi bir oyuncu olmanızın çokta bi önemi yok artık muhabbetiniz sarmalı ve dostum seninde soruna gelirsek 13 yaşındayken neredeyse imkansız ama hevesin kırılmasın diye söylüyorum twitchin belirli bi algoritması yok en üstlerde her zaman çok izleyicisi olan vardır youtube içerik üret ordaki izleyicini twitche geçirmeye çalış seneler içerisinde başarılı olabilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı