14 yaşında bıyık kesilir mi?

sentiusz

Hectopat
14 yaşındayım. Yaşıtlarıma göre fazla bıyığım var. Gerçekten kötü duruyor ve makine ile almak istiyorum. Babam kesersen sertleşir ve sıklaşır dedi. Kesmemin bir sakıncası var mıdır? Babamın dediği gibi sertleşir ve sıklaşır mı? Yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

14 yaşındayım. Yaşıtlarıma göre fazla bıyığım var. Gerçekten kötü duruyor ve makine ile almak istiyorum. Babam kesersen sertleşir ve sıklaşır dedi. Kesmemin bir sakıncası var mıdır? Babamın dediği gibi sertleşir ve sıklaşır mı? Yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
Hayır kesme. Devamlı uğraşılsın. Belli bir yaştan sonra kesmeye başla. Çirkin mirkin duruyor diye takıyorsan ve kesmeye niyetliysen, sakın jilet vurma, makineyle kes.
Azsa ağda olabilir.
Bıyığa ne ağdası allah aşkına?
Ve evet, sertleşip sıkılaşıyor makineyle de. Ama jiletten daha az doğal olarak.

Hayır kesme. Devamlı uğraşılsın. Belli bir yaştan sonra kesmeye başla. Çirkin mirkin duruyor diye takıyorsan ve kesmeye niyetliysen, sakın jilet vurma, makineyle kes.

Bıyığa ne ağdası allah aşkına?
14 yaşındayken benim bıyığım ağda ile alınabilecek seviyedeydi.Yazımda zaten azsa diye belirttim.

Jilet ile sık çıkma olayı genlerine bağlı eğer kılları çok sık olmayan belirli yerlerinizde kıl olan biriyseniz jilet vursanızda sert çıkmaz, benim arkadşım var jilet vuruyordu ben makine ile alıyordum benimki ondan, daha hızlı ve sert çıkıyordu.

Kesinlikle jilet vurma. Tıraş makinesi ile ya da makasla ince şekilde kesebilirsin.
İnce derken iyi duran şekilde demeye çalıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı