14 yaşında boy kaç olmalı?

Oğuzhan Necip Şahin

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
7
Yer
Bursa, Türkiye
Boyunuz yaşınıza göre fazla bile. Biraz daha fazla uzamaya devam ederseniz 20'li yaşlarda 2 metre olabilirsiniz. Genetik bir durum olduğundan dolayı uzayıp uzamamak konusunda bir öngörüde bulunmak zor.

SS Erwin Rommel

Hectopat
Makaleler
2
Alles-ist-Energie-Schwingung-Frequenz_3.jpg

Bu tür konuları tahmin edemeyiz, niye açılıyor anlamıyorum. Diğer arkadaşlarınıza bakarak boyunuz kısa mı, uzun mu anlayabilirsiniz.

Mjolnir02

Centipat
Yer
İzmir
Boy kaç olmalı ne demek tam olarak? Benim bilmediğim bir evrensel boy statüsü falan mı var? Lütfen şu boy konusunu takıntı haline getirmekten vazgeçin. Başka konulara odaklanın. Belirli bir yaşa geldiğinizde önemli olan şeyin boy uzunluğu değil de kişisel gelişim -kültürel ve ahlak açısından- olduğunu göreceksiniz.

Vincent Malloy

Decapat
Evet çok kısa, yaşıtların çevrende muhtemelen 2 metre falan ki bu konuyu açtın. Boy uzatma teknikleri var, bol bol su iç mesela.
Boy kaç olmalı ne demek tam olarak? Benim bilmediğim bir evrensel boy statüsü falan mı var? Lütfen şu boy konusunu takıntı haline getirmekten vazgeçin. Başka konulara odaklanın. Belirli bir yaşa geldiğinizde önemli olan şeyin boy uzunluğu değil de kişisel gelişim -kültürel ve ahlak açısından- olduğunu göreceksiniz.
Abi kim 15'inde 180 boyuyla kendini kısa hisseder? Troll konu.

Yukarı