14 yaşında boyumu nasıl uzatabilirim?

Çok uzun olmak da iyi değil çok kısa olmak da. 1.80 iyidir.

Merhabalar, 14 yaşında 168 boyunda olan biriyim. Düzenli olarak basketbol oynuyorum her kahvaltı da süt vs içsem boyumu uzatabilir miyim? Süt dışında ne tüketirsem dahada çok uzarım?
Dostum çok takma, bende 14 yaşındayım boyum 175 cm bu yaş için 170 cm gayet iyi bir boy.

Haa ama sen "Ben büyüyünce 250 cm olmak istiyorsan bol bol basket oyna, düzenli beslen ve süt iç :D

Merhabalar, 14 yaşında 168 boyunda olan biriyim. Düzenli olarak basketbol oynuyorum her kahvaltı da süt vs içsem boyumu uzatabilir miyim? Süt dışında ne tüketirsem daha da çok uzarım?
Süt kemik direncini arttıracağı için boyunu en çok o uzatır.
Dostum çok takma, bende 14 yaşındayım boyum 175 cm bu yaş için 170 cm gayet iyi bir boy.

Haa ama sen "ben büyüyünce 250 cm olmak istiyorsan bol bol basket oyna, düzenli beslen ve süt iç :D

Sonra kapılardan geçemesin 🤣🤣

Gece yatmadan önce 3 kez boyum uzasın diyosun 18'ine gelince bi bakıyosun 1.95'sin.
Protein tüketimini arttır bir de klasik olarak basketbol tabii.

Merhabalar, 14 yaşında 168 boyunda olan biriyim. Düzenli olarak basketbol oynuyorum her kahvaltı da süt vs içsem boyumu uzatabilir miyim? Süt dışında ne tüketirsem dahada çok uzarım?
öhm evet 2021 de yazıyorum barfiks aletinde kendini sallandır
@Grafen neden kahkaha attınız ki arkadaşım öyle yaparak boyunu bayağı bi uzattı

Merhabalar, 14 yaşında 168 boyunda olan biriyim. Düzenli olarak basketbol oynuyorum her kahvaltı da süt vs içsem boyumu uzatabilir miyim? Süt dışında ne tüketirsem daha da çok uzarım?

Boy çoğunlukla genetiğe ve kilona bağlı olarak değişir özellikle zıplamalı şeyler yap.

Geri
Yukarı