14 yaşında kardeşimin sevgilisinin olması

Dostlar biraz bana garip geldi bu olay.
Bizim zamanımızda böyle şeylerin olması biraz garipti sanki dostlar.
Bakın lise de sevgilisi olsa zaten bir şey demem, normal. Ama parkta gördüm biraz garibime gitti.
(Sevgilisi olmayabilir de).
Sizce dostlar bir önerilerinizi falan bir yazın şahsen garip geldi.

Büyük ihtimalle ileride evlenmeyecekler falan ama güzel zaman geçiriyordur iyi bir şey.
Yuh hocam 😃 7. sınıftayım sadece sınıftan 1 kızın numarası var telefonumda o kadar.

10.sınıftayım sınıftaki bir tane kızın bile numarası yok telefonumda galiba bu Shaco mainlerin kaderi.

Devir değişti evlat. Artık 7 yaşından başlıyorlar. Bu konuda konuşmak istemiyorum. Bunu sen düşün artık...

Hemen kardeşini sevgiden aşktan uzak tut. Çok yanlış. Daha sonra İmam hatipe gönderin gitsin.
Şu İmam Hatip son çare olsun. Ama *kardeşini eğitmesi gerekiyor.

Tam tersine, 30 yaşındaki bir adamın 9 yaşındaki bir kız çocuğuna göz koyması gericilerin şu anda yaptığı şey. Peygamberimiz 9 yaşındaki kızla evlendi deyip bunu normalleştirmeye çalışan kitle ortada, gericinin kim olduğunu buradan anla.

Buna da bu "limitli ilişki" ve "sınırsız" ilişki yasalarına tabii olan bir ülke içinde kanunları kabul eden ve "beynini" kullanan kimse normal demez.

Özgürlük iyidir ancak "irade eşitsizliği" gibi bir durumda buna özgürlük değil, suç deniliyor.

Hocam cidden neden öyle bir şey yapmış peygamberimiz? Bişey vardır diyorumda haklı tarafı yokki.

Düzeltme: internette bunun yalan olduğu ve 18-19 yaşlarında evlendirildikleri yazıyor.

Geri
Yukarı