14 yaşında nasıl boy uzatılır?

Diyabetli gibi beslen. Kendimden biliyorum yemek saatlerin hep aynı olsun belirle bir saat hep aynı saatlerde ye, onun dışında birşey yeme. Spor yap, basketbol oyna, Youtube'de binlerce video var boy uzatma hakkında. Sübliminal dinleyebilirsin.

Boş bir konu, bunun için forum açıp moderetörleri yormaya değmez.
İlk öncelikle kimse senin gelecekteki boyunu bilemez.

O yüzden burada yorum yapan arkadaşlara saygılı olmak ve fikirklerini dinlemek zorundasın, birisi yorum yaptığında o eleştiriyi kaldıramayacaksan buraya konu açmayacaksın!

Saat 11 ile gece 4 arası melatonin hormonu salgılanır, ışığın olmadığı yerde daha fazla salgılanır ve vücudu yenilediği gibi büyüme hormonu ile orantılı çalışır.

Çeşitli beslenmeye çalış, spor yap ve en önemlisi internetten bu konuyu araştır.

Buraya üşenip konu açan birisinin spor yaptığını ben düşünmüyorum.

Verdiğin cevap için teşekkür ederim fakat ben kimseye herhangi bir saygısızlık yaptığımı düşünmüyorum gelip dümdüz boş konu demek bir eleştiri değildir bunu da bilmenizi istiyorum.

Kendin biliyorsan cevapları neden konu açıyorsun? Ne yaparsan yap genetiğinin çizdiği sınırları zaten esnetemezsin çok fazla. Basketbol ve yüzme düzenli uyku ve beslenme yani bunları bilmeyen insan yok artık. Daha 14 yaşındasın bu neyin acelesi onu da anlamak güç.

Cevabını bilsem konuyu açmam genetiğimin çizdiği sınırları aşamayacağımı biliyorum fakat birkaç sitede genetiğimin ulaştıracağı maksimum boy hakkında birkaç bilgi gördüm ve foruma sormanın mantıklı olacağını düşündüm ek olarak da keşke yaşıma değil de sorduğum sorununun cevabına odaklansaydınız.

Cevabını bilsem konuyu açmam genetiğimin çizdiği sınırları aşamayacağımı biliyorum fakat birkaç sitede genetiğimin ulaştıracağı maksimum boy hakkında birkaç bilgi gördüm ve foruma sormanın mantıklı olacağını düşündüm ek olarak da keşke yaşıma değil de sorduğum sorununun cevabına odaklansaydınız.

Sorunun cevabı için yanlış yeri seçmişsin. Biz tahmin yürütmekten ve bilinen şeyleri önermekten başka bir şey yapamayız. Doktora gidebilirsin.

Verdiğin cevap için teşekkür ederim fakat ben kimseye herhangi bir saygısızlık yaptığımı düşünmüyorum gelip dümdüz boş konu demek bir eleştiri değildir bunu da bilmenizi istiyorum.
Hocam kusura bakmayın ama arkadaş haklı. Bu forumun üyeleri genel olarak teknolojiye odaklı.

Kimse sizin yaşınıza VB. bakmamış. Sadece demişler ki: Bizim önerebileceğimiz şeyler klasik şeyler. Aile üyelerinin boyu kısaysa sizin de kısa olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı