14 yasinda nerede çalışılır?

Benim de yaşım 15, ben gidebiliyorum. En iyisi siz de koronanın bitmesini bekleyin. Ben de bekleyeceğim.

17 gün yasak bitince soracağım her yere. Bir de şu borekcilere falan çırak lazım oluyor mu?

Peki hocam. Tasarım işlerinden, Photoshop'dan falan anlıyor musunuz? Bionluk gibi tasarım grafik vs işlerden para alabileceğin siteler var.

Yani ama öyle çok is vermezler. Bir de PC malum, çalışmiyor gibi bir şey. Böyle ayak işleri işi ogrenebileceğim işler arıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Abi mesela gözlükcülere mi sorayim? Yani is lazim, şu 17 gun yasagi bitince.

Peki kac para verirler?

O konuda bir fikrim yok maalesef. Genelde asgari ücretin üçte 2'sini falan verirler en fazla çocuk olduğun için. Bana kalırsa yarısı anca tabii.

17 gün yasak bitince soracağım her yere. Bir de şu borekcilere falan çırak lazım oluyor mu?

Yani ama öyle çok is vermezler. Bir de PC malum, çalışmiyor gibi bir şey. Böyle ayak işleri işi ogrenebileceğim işler arıyorum.

Hocam çok para alamasınız bile en azından yasak zamanlarında iş yaparsınız. Sistem toplarken en azından RAM'i, kasayı, SSD'yi falan halledersiniz.

@Yunus emrexx ben de ilk geldiğimde bilmiyordum ve çok ban yemiştim. Alttaki nokta ve büyük harfe bas ve düzelt de, yazın otomatik düzeliyor. Ve bu kural herkes birbirini anlayabilsin diye var.

Her yer kapalı abicim. Köle gibi çalışmadan kimse iş bulamaz, kaldı ki üniversite mezunları bile işsiz. Hiçbir yer çırak almaz, konu sahibinin bahsettiği paraları aylık veremez. Kimsede böyle bir bütçe kalmadı. Dünyayı toz pembe görmeyi bırakın. Konu sahibi belli ki oyun oynamak istiyor, gitsin 2. el Xbox Series S veya One X alsın istediği tüm oyunları oynar. Aylık 30 TL'ye Game Pass de alır. Böyle çalışıp PC toplama hayallerine girmeyin bu yaşta.

Yeni konular

Geri
Yukarı