14 yaşında oyun oynayan birisi sıkılabilir mi?

Birkaç ay önce 14 yaşıma girdim ve LGS ile bir çocuğa göre hayal sayılabilecek bir PC topladım. Ortaokula başladığımdan beri hayran bir şekilde oyunları takip ediyordum ve gerçekten çok istiyordum oynamayı ama bilgisayarımı alınca "ne yapacağım lan ben" diye kaldım bilgisayarıma en çok istediğim Witcher, Red Dead Redemption 2, Skyrim gibi oyunları indirdim onları oynayacağım daha oynayamadım Witcher 2'yi ayıla bayıla oynadım. O yüzden şu an zevk alacağımdan emin olduğum tek oyun olan Witcher 3'ü oynamaktan korkuyorum bitmesin diye arkadaşlar hollow Knight severim sanmıştım çünkü genelde platformer ve aksiyon oyunları severim ama şu lanet olası nereye gideceğini bilememekten nefret ediyorum ya ori serisini severek oynadım ama onda da map çok karışık. En azından kısa sürüyor oyun ama Hollow Knight aaah.

Celeste oynadım ve çok beğendim her neyse konuya gireyim ben şu yazdıklarımdan şunu çıkarmanızı istemiyorum: "Oyunları sevmişsin işte ne bekliyorsun"
Çünkü ben Doom Eternal'dan tutun Gris'e kadar ayrıca hollow Knight, portal ve daha birçok oyunu oynadım ama yeterli zevki alamadım mesela Doom'un son 2 saati hariç keşke oynamasaydım dedim aynı şekilde BioShock ınfinite'de de son saat hariç zevk alamadım diyebilirm niye böyle oluyor ya aklıma gelmeyen birçok oyun daha böyle yani sizce 14 yaşında olan bir çocuk oyunlardan sıkılabilir mi ki şunu söyleyeyim 3 günde bir LoL giren adamım ben bir onu oynuyorum zaten genelde zamanımı After Effects, Premiere, Photoshop, Unity gibi programlarla geçiriyorum ama oyun oynamak istiyorum ya olmuyor neden böyle oluyor ki herkesin sevdiği oyunların çoğunu sevemiyorum mesela Doom bana göre 88 puanlık (metacritic) zevk vermedi hollow Knight, grıs 50 bile değil benim gözümde. Sen oyundan anlamıyorsun o zaman diyeceksiniz de sizce celeste, stardew valley, Dragon age, ori falan oynayan adamın oyun zevki kötü müdür?
Şuanda 15 yaşındayım 7 yaşımda datımın PlayStation 2 sinde oyunlarla tanıştım ve ogün bugündür çok fazla oyun oynarım 8. Sınıfa giderken haliyle ailem izin vermedi bende sınava 20 gün kalaya kadar ders çalışıuorum deyip oyun oynadım. Sonra ne mi oldu babam oyun oynadığımı anladı ve son 20 günü çalışarak geçirdim şimdi ahmet erdem yani milli piyango lisesindeyim. Yani sıkıntı pyunda değil ailede olur oyun oynamana izin vermezlerse ders çalışçağın yerde oyun oynarsın yani ailenden gizli oynama çok bide lgs için tavsiyem sadece deneme ve matematik çalışdiğerleri geliyo zaten denemelerden

EU4 HOİ4 CIV5 falan çok severim bir de bu arayüz tasarımları çok eski gözüküyor wow starcraft'ta falan
Merak etme çok seveceksin Remastered olmasa bile :D.
Beğenirsen Remastered al, dediğim gibi ben remastered almadım :p.
Grafiği kötü olanı almak bedava :p.

Şuanda 15 yaşındayım 7 yaşımda datımın PlayStation 2 sinde oyunlarla tanıştım ve ogün bugündür çok fazla oyun oynarım 8. Sınıfa giderken haliyle ailem izin vermedi bende sınava 20 gün kalaya kadar ders çalışıuorum deyip oyun oynadım. Sonra ne mi oldu babam oyun oynadığımı anladı ve son 20 günü çalışarak geçirdim şimdi ahmet erdem yani milli piyango lisesindeyim. Yani sıkıntı pyunda değil ailede olur oyun oynamana izin vermezlerse ders çalışçağın yerde oyun oynarsın yani ailenden gizli oynama çok bide lgs için tavsiyem sadece deneme ve matematik çalışdiğerleri geliyo zaten denemelerden
Bu arada oynıcaksan call of Duty ghosts tavsiye ederim

@Crablee bir süre oyun oynama. Ben mezun olmak üzereyim eskiye göre epey sıkılıyorum oyun oynamaktan, 1-2 saatten fazla oturamıyorum başında. Flört et, dışarı çık, dizi&film izle hatta faydalı bir iş yapacaksan kitap oku, evde spor yap. Bilgisayarı biraz özlet kendine arada bir açayım da deme direkt bir hafta bırak, şu an onun verdiği dopamini tolere ediyor beynin sen de sıkılıyorsun.

@Crablee bir süre oyun oynama. Ben mezun olmak üzereyim eskiye göre epey sıkılıyorum oyun oynamaktan, 1-2 saatten fazla oturamıyorum başında. Flört et, dışarı çık, dizi&film izle hatta faydalı bir iş yapacaksan kitap oku, evde spor yap. Bilgisayarı biraz özlet kendine arada bir açayım da deme direkt bir hafta bırak, şu an onun verdiği dopamini tolere ediyor beynin sen de sıkılıyorsun.
Hocam ben dizi&film izlemeyi hiç sevmiyorum, bilgisayara ara verirsem uygunsuz zaman geçirme yöntemlerine başlamayayım 🤭🤭

:d teşekkür ederim deneyeceğim.

DC varsa atabilir misin?
Jährə!n 2.0#7411

Hocam yavaş flört et felan daha yeni liseye girdik.

Geri
Yukarı