14 yaşında oyun oynayan birisi sıkılabilir mi?

Aynı şey benimde başıma geldi dün bir kasa aldım GTX 650 - q6600 sistem. Gta 5 oynamak istiyorum fakat kurmaya üşeniyorum. CS:GO falan oynamak istemiyorum ama onuda kurmak istemiyorum falan. ben 13-14 yaşlarında iken deli gibi oyun oynardım öyle bir oyun oynama isteğim vardı ki.. Tabii ufağız o zamanlar yeni oyunları keşfediyoruz vs her oyun güzel geliyor falan :D

Rekabetçi oyunlara yönel 5 pre girerseniz Rus'lar gelmediği için tadından yenmiyor.

Hiç ders çalışmadım 8. sınıfta sadece son 1 ay çalıştım ve 1.89'a girdim. Ayrıca 9. sınıf ortalamam 95.677 gayet yeterli.

Hiç ders çalışmadım 8. sınıfta sadece son 1 ay çalıştım ve 1.89'a girdim. Ayrıca 9. sınıf ortalamam 95.677 gayet yeterli.

Edit sabah 5'lere kadar PC oynuyorum.
Ben 8. sınıfa gidiyorum benim durumda aynı senin gibi full pc oynuyorum çalışmıyorum maalesef umarım bende senin gibi şanslı olurum LGS'de :D

Witcher 3 öyle kolayca bitirebileceğin bir oyun değil Witcher 2 ile karıştırma. Vaktin varken bol bol oyna. DLC'leri bile diğer firmaların normal oyun süresi kadar. Ben 3. oynayışımda bile daha önce bulmadığım görevler, yerler keşfetmiştim. Şimdi başlasan 2021'e kadar oynarsın, bir kere sarınca 2. kez oynuyorsun her türlü farklı seçeneklerden ilerlemek için. 😄

Hocam çok haklıymışsınız oyun yeni bitti ama hayran kaldım üstelik daha DLC'leri duruyor :D
Ben 8. sınıfa gidiyorum benim durumda aynı senin gibi Full PC oynuyorum çalışmıyorum maalesef umarım bende senin gibi şanslı olurum LGS'de :D

Nasıl gidiyor hocam az zaman kaldı :D

Son düzenleme:

Geri
Yukarı