140.000 TL otomatik araba önerisi

558memoli

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Bol Diplomalı Çok Bilmiş İşsizin Biri
Başlıkta yazdığım gibi 140 bin TL ya da altında araç bakacağım.

Yakıt normalde dizel düşünüyorum. Ama olamazsa LPG'ye tam uyumlu benzinli olabilir. Az yaksın kâfi. 1.6 motor altı olursa iyi olur.

Otomatik sedan ya da geniş hatchbag olabilir.

Marka, model önerilerinizi bekliyorum.

Yaş zorunluluğu var mı ?
13 yaşı geçmese iyi olur.

Kia rio öneririm yakın bir arkadaşım aldı 2018 modelini yakın bir zamanda 145000 TL'ye hiçbir sıkıntı yaşamadı şu anlık yakıtını koyup geziyor yani bizde Ford fiesta 1.3 trend X var 2017 model periyordik bakım dışında sıkıntı yaşamadık hiç.

Kia listeye ekler bakarım.

Fiesta bildiğim kadarıyla dar bir iç hacmi vardı son modellerini bilmiyorum. Arka kısmın boyutu biraz geniş bir araç arıyorum.

Temiz ford focus bulabilirsen tavsiye ederim 👍

Listeye ekledim..

1.6 Toyota Corolla tercih edilebilir. Genişlik olarak ihtiyacı karşılar, mekaniği, elektriği sağlam ve temiz bulunursa da büyük masraf açmaz.

Hali hazırda corolla sahibiyim 1,33 motor 2011 model daha iyi performanslı bir şey arıyorum.

Mitsubishi Lancer 1.8 CVT otomatik te alabilirsiniz o fiyatlara lakin 1.8'lerin fiyatları çok değişkendir, genelde genç hevesli kişiler dış görüntüye bakıp almak istediği için satıcılar kim kaça tutturur ise hesabında oluyorlar. Ama o fiyatlara 150bin km altında 2010 model civarı bulabilirsiniz.

Mitsubishi Lancer 1.8 CVT otomatik te alabilirsiniz o fiyatlara lakin 1.8'lerin fiyatları çok değişkendir, genelde genç hevesli kişiler dış görüntüye bakıp almak istediği için satıcılar kim kaça tutturur ise hesabında oluyorlar. Ama o fiyatlara 150bin km altında 2010 model civarı bulabilirsiniz.

Hocam Subi fanboy geldi :D.
Subaru / Impreza / 1.5 / FWD / Düşük kilometreli, otomatik japon sahibinden.comda - 892571638 HB Modeli maksimum 13 yaş dediğiniz için WRX iptal ettim bu bütçede 2003-4-4 bulunur.
Subaru / Impreza / 2.0 / Active / Dosta Gider Ok Gibi Subie sahibinden.comda - 886481484 Sedan modeli.
Subaru / Impreza / 2.0 / WRX / İMPREZA 2.0 WRX 270 HP YÜKLÜ ÖZEL JAVA BLACK RENK FABRİKASYON sahibinden.comda - 885198039 WRX'e göz gezdirmek isterseniz.

Güzel bir Megane 3 1.6 16 valf bakabilirsiniz. LPG'ye tam uyumlu ve cidden doğru kullanınca yakıtı koklayıp kaçan bir motor. Focus 2 1.6'lar güzel.
Hocam bunlar koklamıyor içiyor ama. Yüklü 2.0TSI sahibi biri olarak aslında doğru kullanımla içmiyorlar ama bu Subaru'lar genellikle blok kırıyorlar unutmamak lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı