130.000 TL'ye kadar 2. el araba tavsiyeleri

2015 Otomatik Caddy'lere bak derim hocam 1.6 TDİ 102 HP DSG Şanzıman Az yakar çok kaçar,bagajına da 5 kişi oturur o derece.

2015 Otomatik Caddy'lere bak derim hocam 1.6 TDİ 102 HP DSG Şanzıman Az yakar çok kaçar,bagajına da 5 kişi oturur o derece.
Tavisye için teşekkürler fakat hb araba bakıyorum. Zaten sedanlar beyaz eşya gibi dümdüz duruyor. :D Ama ticarilerde de Caddy'nin tasarımı güzel.

Arkadaşlar sıfır HB egea fikrinden vazgeçtim gibi, bir kısmını kredi çekip 2. ele yöneleceğim. B ya da C segmenti düşünüyorum. Sedan değil hatchback düşünüyorum. Araçta aradığım özellikler:

Ekonomik ve yedek parça masrafı az olan,
Motoru "ölü motor" denilen motorlardan olmayan,
Yalıtım konusunda beklentileri karşılayan,
Bagaj hacmi çok küçük olmayan ve altı çok alçak olmayan otomobil tavsiyelerinizi bekliyorum.

Bu arada motor performansı illa çok olacak diye bir şartım yok.

Aklımdaki modeller:

2012-2015 I20,
2012-2015 megane,
2014-2016 fiesta,

Clio biraz daha büyük araba olsaydı düşünürdüm fakat arka yaşam ve bagaj alanı çok küçük.

Hocam Ford focus düşünebilirsiniz yedek parça sorunu yok ve arabanın kronik sorunu yok. Bagajı hbler arasında normal büyüklükte ve motor gücü de güzel.
Örneğin birkaç ilan;
sahibinden ilan, sahibinden ilan, sahibinden ilan hocam bunlar en dolu paketler KMS'ini daha düşük isterseniz alt paketlere de bakabilirsiniz. Bu arabayı önermemin bir diğer sebebi de araba değerini kaybetmiyor ve tekrar satmak isterseniz çok rahat satabilirsiniz.
Belirtmek isterim bizde de 2012 beyaz Titanium otomatik 110.xxx km de var memnunuz.

Hocam Ford focus düşünebilirsiniz yedek parça sorunu yok ve arabanın kronik sorunu yok. Bagajı HBler arasında normal büyüklükte ve motor gücü de güzel.
Örneğin birkaç ilan;
sahibinden ilan, sahibinden ilan, sahibinden ilan hocam bunlar en dolu paketler kmsini daha düşük isterseniz alt paketlere de bakabilirsiniz. Bu arabayı önermemin bir diğer sebebi de araba değerini kaybetmiyor ve tekrar satmak isterseniz çok rahat satabilirsiniz.
HB Focus'lara bayılıyorum ben. Fakat bunların da piyasada km'si çok yüksek...

HB Focus'lara bayılıyorum ben. Fakat bunların da piyasada Km'si çok yüksek...

Dediğim gibi hocam dediğiniz bütçe de ki düşük kmler için düşük paketlere bakmanız gerek bizde Full paket+otomatik vites var benzerleri 160 gibi fiyatlarda ve biz bunu 5 yıl önce 50.000'e aldık fiyatlar üzücü.

3-4 yaşında, temiz bir C segment HB için neredeyse 200'e çıkmak gerekiyor. 200'e çıkınca da üstüne 30 koyup 0 HB alabiliyorsun. Bu bütçede B segment anca kurtarır, biraz daha bütçe zorlanırsa C segmentin iyi sayılamayacak modellerine çıkılabilir anca. Fazlası olmaz. Beklentilerinizi piyasaya göre koyun.

Arkadaşlar sıfır HB Egea fikrinden vazgeçtim gibi, bir kısmını kredi çekip 2. ele yöneleceğim. B ya da C segmenti düşünüyorum. Sedan değil hatchback düşünüyorum. Araçta aradığım özellikler:

Ekonomik ve yedek parça masrafı az olan,
Motoru "ölü motor" denilen motorlardan olmayan,
Yalıtım konusunda beklentileri karşılayan,
Bagaj hacmi çok küçük olmayan ve altı çok alçak olmayan otomobil tavsiyelerinizi bekliyorum.

Bu arada motor performansı illa çok olacak diye bir şartım yok.

Aklımdaki modeller:

2012-2015 i20,
2012-2015 Megane,
2014-2016 Fiesta,

Clio biraz daha büyük araba olsaydı düşünürdüm fakat arka yaşam ve bagaj alanı çok küçük.
Fiesta burada en mantıklı seçenek. Düşündüğünüz ilanı atarsanız, km ile oynanıp oynanmadığına bakarım.

Fiesta burada en mantıklı seçenek. Düşündüğünüz ilanı atarsanız, km ile oynanıp oynanmadığına bakarım.
Hocam internette bir ton araba var, 5-10 tane beğendiğim araç var. Fakat benim korkum 2. elde yapılan her türlü sahtekarlık. Bilmiyorum bunun içimizi rahatlatacak garantili bir yolu var mı diye. Şerefsizler öyle şeyler yapıyor ki ekspertizler bile anlamıyor..

Yeni konular

Geri
Yukarı