1400 TL Epson yazıcı önerisi

Draphe

Hectopat
Merhaba Epson bir yazıcı almak istiyorum. 1400 ₺ fiyat bandında. Hangi modeli alayım? Canon E3140 kartuş olayından dilim yandı. Farklı marka model de önerebilirsiniz, Canon haricinde.

İkisini de kullanacağım sanırım.
Üniversite okuyorum sürekli bir çıktı ihtiyacım doğuyor. Fakat Canon E3140 bunu karşılamadı. Ek olarak, 120 ₺ bir kartuşa vermek istemiyorum. Dolum derseniz de yapıldı 3 seferden sonra bozuldu kartuş.

Ben direk Epson L3150 öneririm.
Dediğiniz yazıcıya baktım fakat iyi bir satıcı göremedim internette. Hepsiburada da var fakat başka bir satıcı satıyor. Bu yüzden birazda L3111 baktım ama bilemedim.
Bunların toner dolumu basit değil mi? Arabaya benzin koymak gibi açıyoruz kapağı içerisinde mürekkep koyuyoruz yanlış bilmiyorum. Çünkü Canon e3140 da iğne ile falan dolduruyorlar.
L3151 buradan alsam sorun yaşar mıyım ?
Ben direk Epson L3150 öneririm.
L3150 ile L3151 arasında ne fark var ?

Son düzenleme:
Basit evet bir de kartuşları ve mürekkepleri karıştırma ihtimaliniz de olmuyor mürekkep doldurulan kısımlar şifreli. Hepsiburada'dan alırsan 1 tane bedavaya mürekkep geliyor L3150'de Wi-Fi yok L3151'de Wi-Fi var uygulamasını indirip telefondanda bir şeyler yazdırabiliyorsunuz.

Peki bir tık daha düşük fiyatlı bir yazıcı var mı? İşte kolay dolum vs.

Dolar 8 olmuş 8.5'e yaklaştı 1400'e yazıcı bunun gibi zor bulursun en uygunu bu Epson'da hem Wi-Fi desteği vs. var al derim toner çok pahalı dersen yan sanayi çok daha ucuzları var aynı şekilde yine söylediğim gibi ben sadece fikir verip yardım ediyorum alıp almamak sana kalmış.

Evkur sitesinden alsam sorun yaşar mıyım?
Bir şey daha sormak istiyorum 600 sayfa arkalı önlü yazdırsam sorun çıkartır mı ? E3140 bende çok sorun çıkartıyordu numaralar falan karışık çıkartıyordu v.s. Ve L3151 ile L3111 arasında ne gibi farklılıklar var ? Evkur sitesinde L3151 1453 ₺ fakat Evkur sitesinden memnun olmayan çok sanırım internetten gördüğüm kadarıyla bu yüzden buradan almalı mıyım emin değilim. Yardımcı olursanız sevinirim. Ve yardım eden herkese teşekkür ederim.
Unutmadan L3150 ile L3151 arasında ne gibi farklar var?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı