1400 TL kumaş koltuk önerisi

Bütçe
1500
Yer
İstanbul
Daha fazla  

-Amortisör class 4 diye geçmesine rağmen class 3 kullandıklarını söyleyen biri var. Bu kısmı tam anlamadım. Çok da önemli olduğunu sanmıyorum.
-Zio çok pahalı geldi bana. Hawk ile bunu kıyasladığımda ise en azından incelemelerinde bu koltuğun daha dolu olduğuna kanaat getirdim. Böyle pofuduk olsun içinde kaybolayım istiyorum :D Yanılıyor da olabilirim. Başka da adamakıllı kumaş koltuk üreten yok sanırım.
- İlk 1 ay içinde tüm hasarlarda vs. her konuda ücretsiz yardım edeceklerini garanti ediyorlar. Bu bir artı.

Önemli: Önereceğiniz koltuk varsa da muhakkak iade edilebilir olmalı. Kendi sitelerinden alınca iade etme şansı olmuyor galiba.

Soru:
1- 1400 TL'ye önerebileceğiniz başka kumaş koltuk var mıdır?
2- Hepsiburada'dan alacağım için iade edebiliyor muyum yoksa koltuk olduğu için iade söz konusu değil mi? Çünkü beğenmezsem koltuğun elimde kalmasını istemiyorum.

4 aydır koltuk araştırıyorum bıktım artık ve en sonunda XPrime Cool'a kanaat getirdim.
Eğer iade etme şansım varsa ve siz de onay verirseniz, hazır Hepsiburada'da da indirime girmişken ilk koltuğumu hayırlısıyla sipariş edeceğim. Şimdiden hepinize sevgiler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Pofuduk oyuncu koltuğu çok iyi sayılmaz aslında. Orada amaç senin sağlığın ve rahatlığın. Yani sadece rahat etmek istiyorum dersen ofis koltukları senin için daha iyi olabilir. Ben de Xprime ile Hawk arasında kaldım. Uzun araştırmalar sonrası Hawk'ı sipariş verdim. Bakalım, bekliyorum gelmesini.

Pofuduk oyuncu koltuğu çok iyi sayılmaz aslında. Orada amaç senin sağlığın ve rahatlığın. Yani sadece rahat etmek istiyorum dersen ofis koltukları senin için daha iyi olabilir. Ben de XPrime ile Hawk arasında kaldım. Uzun araştırmalar sonrası Hawk'ı sipariş verdim. Bakalım, bekliyorum gelmesini.

Biraz içeri göçse fena olmaz sanki. Hem Hepsiburada'dan alacağım için iade edebiliyorum galiba emin değilim ama. Eğer öyleyse bir denerim beğenmezsem iade eder hawk alırım. Gelince siz de görüşünüzü buraya belirtir misiniz hocam?

Hocam karar verebildiniz mi bende bakıyorum ama cok karasız bir durumdayım

Vallahi hawka baktım zio ya baktım araştırdım inceleme izledim falan en son cool modelinde karar kılmıştım ama exvega diye bir marka şöyle yazmış: " Son olarak bizler için öncelikli olan memnuniyet. Andromedayı beğenmezseniz 14 gün içinde hiçbir sebep göstermeden geri gönderebilirsiniz, masraflar bizden. "

Yani açıkçası deneyip beğenmezsek iade edebilme şansımız varsa acaba bir sipariş edip görsek mi diyorum ama bilemedim hocam cool hala kuvvetli ihtimal.

Vallahi hawka baktım zio ya baktım araştırdım inceleme izledim falan en son cool modelinde karar kılmıştım ama exvega diye bir marka şöyle yazmış: " Son olarak bizler için öncelikli olan memnuniyet. Andromedayı beğenmezseniz 14 gün içinde hiçbir sebep göstermeden geri gönderebilirsiniz, masraflar bizden. "

Yani açıkçası deneyip beğenmezsek iade edebilme şansımız varsa acaba bir sipariş edip görsek mi diyorum ama bilemedim hocam cool hala kuvvetli ihtimal.
Zio hakkında ne düşünüyorsun.

Zio hakkında ne düşünüyorsun.

Kullanmayan kime sorsan zio iyi diyor yayıncıların arkasında gördükleri için. Bilmiyorum belki de öyledir ama bildiğim bir şey var ki pahalı.
Bence yorum yapan insanlar ilk koltukları oldukları için kıyas yapamıyorlar ve para ödediklerinden malını savunmaya meyilliler. Yani ne alırsak alalım rahat ederiz o yüzden çok yüksek meblalar ödemeye gerek yok sanki.

Ben bu koltuk işlerinde neyin hedeflendiğini bilemiyorum. Kumaş olsun, bel ve boyun desteği olsun, alaşımı güven versin diyorsanız piyasada çok ürün var.

Bu ürünü 745 TL'den aldım. Yukarıda sözünü ettiklerimi karşılıyor. Alın diye demiyorum ama "oyuncu koltuğu" olayının bir miktar abartıldığını da düşünüyorum.

Ben bu koltuk işlerinde neyin hedeflendiğini bilemiyorum. Kumaş olsun, bel ve boyun desteği olsun, alaşımı güven versin diyorsanız piyasada çok ürün var.

Bu ürünü 745 TL'den aldım. Yukarıda sözünü ettiklerimi karşılıyor. Alın diye demiyorum ama "oyuncu koltuğu" olayının bir miktar abartıldığını da düşünüyorum.
Ürün nasıl memnun musunuz?

Geri
Yukarı