1400 TL monitör önerisi

Hocam bir şey daha soracağım ben yeni kasa alıyorum benim önceki kasada SATA 2 250 GB HDD var onu diğer kasaya Taksam uyumsuzluk yapar mı yeni anakart SATA 3

Takabilirsiniz. Sorun teşkil etmeyecektir.

Neden önerdiniz ki şimdi? %72 NTSC

Hocam kullanıcılar çok memnun. Kuzenim kullanıyor ve haftaya kendimde alacağım. Yazlığa götüreceğim. %72 NTSC çok üzmüyor hocam ya da ben takılmadım buna. 😕

Takabilirsiniz. Sorun teşkil etmeyecektir.

Hocam kullanıcılar çok memnun. Kuzenim kullanıyor ve haftaya kendimde alacağım. Yazlığa götüreceğim. %72 NTSC çok üzmüyor hocam ya da ben takılmadım buna. 😕
Daha önce Apple Display veya yüksek renk gamutu sunan monitör deneyimleseydiniz fark ederdiniz. Kullanıcı yorumları bu yüzden önemsenmemeli.

Daha önce Apple Display veya yüksek renk gamutu sunan monitör deneyimleseydiniz fark ederdiniz. Kullanıcı yorumları bu yüzden önemsenmemeli.

Haklısınız hocam. Siz daha iç içesiniz bu monitörlerle daha çok çeşit gördüğünüz için farkları rahat anlıyorsunuz. Ben genel memnun olan kullanıcı bazlı ve kendi gördüklerimden örnek veriyorum.

Hocam NTSC ne oluyor?
Amerika ve bazı ülkelerde kanal yayınları için kullanılıyor. Farklı varyasyonları var, CIE:1931, CIE:1951 ve CIE:1976.
Analog olduğu için tam doğruluk payı yok ama az çok kalite kontrolü etmeni.

Yeni konular

Geri
Yukarı