1400 TL Sistem Tavsiyesi

Hamsi

Hectopat
Daha fazla  
Ben bir sistem önerisi alabilmek için konu açtım. Bundan önce de bir konu daha açmıştım fakat istediğim gibi bir sistem olmadı. Ben o kadar oyun oynamayacağım. En fazla LoL, CS:GO, BF4, BF3 falan oynayacağım. G3258 gibi işlemcileri 2 çekirdekli olduğu için almak istemiyorum, yoksa işlemciye bir şey demiyorum. Bütçe 1400 TL, bu bütçe ile alınacak bilgisayar beni 3-4 yıl idare eder mi? Yoksa i3 4160 ve GTX750 Ti'lı bir sistem mi toplamalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bir sistem önerisi alabilmek için konu açtım. Bundan önce de bir konu daha açmıştım fakat istediğim gibi bir sistem olmadı. Ben o kadar oyun oynamayacağım. En fazla LoL, CS:GO, BF4, BF3 falan oynayacağım. G3258 gibi işlemcileri 2 çekirdekli olduğu için almak istemiyorum, yoksa işlemciye bir şey demiyorum. Bütçe 1400 TL, bu bütçe ile alınacak bilgisayar beni 3-4 yıl idare eder mi? Yoksa i3 4160 ve GTX750 Ti'lı bir sistem mi toplamalıyım?
Aynen o sistemi toplamalısınız yüksek oyunlar oynucaksınız isterseniz bütçenizi 2000 tl yapın ben toplarım.

1400 TL'lik bir sistem:
emir.PNG

1800 TL:
1800 TL.PNG

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı