1400 TL Wireless kulaklık önerisi

Bütçe
1400

Can0Lee

Centipat
Daha fazla  
Merhaba Wireless kulaklığa geçmek istiyorum ama çok kararsız kaldım. Hangisine güveneceğimi bilmiyorum önerebilir misiniz fiyat Max 1400TL.

Corsair Void Elite RGB wireless. Yakın arkadaşım kullanıyor, malzeme kalitesinden aşırı memnun fakat ekolayzır sorunu var. Kulaklıkta özellikle Pubg oynarken dip ses, boğuk ses sorunu yaşıyor. Bunu aşabilen varsa örnek bir ekolayzır paylaşırsa güzel olabilir.

Ayrıca HyperX Cloud II wireless araştırabilirsin.

Fiyatlar sabit durmadığı için anlık bakamadım. 1400 civarların olmalı her ikisi de.

Corsair Void Elite RGB Wireless. Yakın arkadaşım kullanıyor, malzeme kalitesinden aşırı memnun fakat ekolayzır sorunu var. Kulaklıkta özellikle PUBG oynarken dip ses, boğuk ses sorunu yaşıyor. Bunu aşabilen varsa örnek bir ekolayzır paylaşırsa güzel olabilir.

Ayrıca HyperX Cloud II Wireless araştırabilirsin.

Fiyatlar sabit durmadığı için anlık bakamadım. 1400 civarların olmalı her ikisi de.

Corsair Void de dip ses sorunu için driver ı silip kulansın düzeliyor ya da isterse kendi ekolayzır ayarlarımı atabilirm bende Corsair Void Pro kullanıyorum.

Corsair Void de dip ses sorunu için driver ı silip kulansın düzeliyor ya da isterse kendi ekolayzır ayarlarımı atabilirm bende Corsair Void Pro kullanıyorum.
Ata merhaba,

Konu başlığı buna uygun değil. Fakat yardımcı olabilirsen çok sevinirim. Ekolayzır ayarlarını da görmek isterim.

İyi günler dilerim.

Corsair Void Elite RGB wireless. Yakın arkadaşım kullanıyor, malzeme kalitesinden aşırı memnun fakat ekolayzır sorunu var. Kulaklıkta özellikle Pubg oynarken dip ses, boğuk ses sorunu yaşıyor. Bunu aşabilen varsa örnek bir ekolayzır paylaşırsa güzel olabilir.

Ayrıca HyperX Cloud II wireless araştırabilirsin.

Cloud 2 wireless 2 bin TL bandına yakın.

Kusura bakmayın önerim için. Açıkçası 2 hafta önce 1000 küsür liraya yakın arkadaşım aldı. İtopya veya Sinerji üzerinden onu hatırlayamadım.

@Can0Lee Bu iki sitenin kampanyaları çok oluyor. Bunları takip edebilirsin.
Yok hocam ya ben sürekli araştırıyorum hiç 1000 TL bandına düştüğünü görmedim. Kablolu olan modelidir o. En düşük 1800 küsür TL olarak gördüm. Şimdi 2000-2200 arası değişiyor.

Hocam şimdi sorguladım. 2 ay önce İtopya üzerinden indirime giren Void Elite RGB wireless 1099TL'ye almış. Bu tarz indirimler sık sık oluyor.
Merhaba Wireless kulaklığa geçmek istiyorum ama çok kararsız kaldım. Hangisine güveneceğimi bilmiyorum önerebilir misiniz fiyat Max 1400TL.
Merhaba hocam,

Corsair Void Elite RGB Wireless için ikinci el düşünürseniz İkinci El Alım Satım İlanları'nda başlık açıp etiketlerseniz yardımcı olmaya çalışırım.

Dosya Ekleri

• void elite rgb wireless.jpeg
    void elite rgb wireless.jpeg
    43,1 KB · Görüntüleme: 16
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı