1400 TL'ye 144 Hz Monitör Tavsiyesi

• Konuyu başlatan Zpr
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 976
PF daha iyi diğerine bulaşma DVI ile çalışıyor DP bile yok. Çok araştırdım emin ol o bütçeye 2460PF ve daha daha iyi olarak önerebileceğim XG 2402 var. Ben 01 modelini kullanıyorum ayak kısmında ve arka tasarımda farklılık var gayet başarılı monitör düşünmeden bu 2 modelden birine karar kıl.

PF daha iyi diğerine bulaşma DVI ile çalışıyor DP bile yok. Çok araştırdım emin ol o bütçeye 2460PF ve daha daha iyi olarak önerebileceğim XG 2402 var. Ben 01 modelini kullanıyorum ayak kısmında ve arka tasarımda farklılık var gayet başarılı monitör düşünmeden bu 2 modelden birine karar kıl.
Sanırım bir yolunu bulup bütçeyi arttıracağım ve XG 2402 alacağım baya iyi gibi duruyor teşekkürler.

Kardeş geçen hafta 1600 liraydı 2 ay önce 1100 liraydı kusura bakma hızlı arttırmışlar fiyatını :) Şöyle yapabilirsin 2.el bakabilirsin XG2402 zaten yeni model 1 yıllık eski kullanılmış bulamazsın. Ya da 2401 e bak. 100 lira daha ucuz arasında dış görünüş olarak fark yok. Malesef piyasa çok pahalı.

Aoc 2460PF ile benq monitorun karsilastirmasi vardi youtube da aocun renkleri daha iyi benq monitöre göre aoc öneririm kullaniyorum sıkıntı yok ama TN panel monitör ustası gcni etiketle bence

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı