14000-15000 Gaming laptop önerisi

arda.bln

Femtopat
Öncelikle selam. Yakın zaman da ASUS'un ROG STRIX G17 G712LV-H7005 modelli Gaming laptopunu almayı planlıyordum. Ama tum magazalarda birden urun satılmamaya basladı.
Örnegin: Asus ROG Strix G17 G712LV-H7005 Intel Core i7 10750H 16GB Fiyatı

Bunun yerine alabilecegim aynı ozelliklerde 14.000-15.000 TL bandında laptop onersinde bulunursanız sevinirim.(17.3 ekran tercih ediyorum)

Son düzenleme:
Ben Casper markasını önermiyorum burada arkadaşlar konu açtı 2 ay sonra laptopta ısınma problemleri başlıyor. Bu modeli atmamın sebebi ise soğutmasının iyi ve uzun ömürlü olması ama @ManTuna17 hocamın attığı Monster notebookun soğutması ve malzeme kalitesi güzel.

Monster önermem hocam, çok sorun yaşayan var. Kasalarının çok kalitesiz olduğundan, yazılım olarak kontrol merkezinin doğru dürüst çalışmadığından, hoparlörden ses gelmemesi gibi hatalarından insanlar şikayetçi.

Bu iki model bence gayet güzel. O parayı Monster'a vermeyi saçma buluyorum. ASUS modelinin soğutması daha iyi ve wasd kısmında sıcaklık hissedilmiyor deniyor. Omen olanın ekran kartı daha iyi tercih sizin. Aldıktan sonra kalan paranız ile de SSD takviyesi yapabilirsiniz.

Öncelikle selam. Yakın zaman da ASUS'un ROG STRIX G17 G712LV-H7005 modelli Gaming laptopunu almayı planlıyordum. Ama tum magazalarda birden urun satılmamaya basladı.
Örnegin: Asus ROG Strix G17 G712LV-H7005 Intel Core i7 10750H 16GB Fiyatı

Bunun yerine alabilecegim aynı ozelliklerde 14.000-15.000 TL bandında laptop onersinde bulunursanız sevinirim.(17.3 ekran tercih ediyorum)

Render yapacaksanız bence :) HP Omen 15-dh1016nt Intel Core i7 10750H 32GB 1TB SSD Fiyatı
Bu iki model bence gayet güzel. O parayı Monster'a vermeyi saçma buluyorum. ASUS modelinin soğutması daha iyi ve wasd kısmında sıcaklık hissedilmiyor deniyor. Omen olanın ekran kartı daha iyi tercih sizin. Aldıktan sonra kalan paranız ile de SSD takviyesi yapabilirsiniz.

Vallahi hocam bence atılan en iyi laptop sizin 2.attığınız

Geri
Yukarı