14000 TL Gaming laptop önerisi

Master Chad

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar.
14000 TL bütçe ile Gaming laptop almak istiyorum. Oyun + mühendislik programları için kullanacağım. Bütçeyi biraz esnetebilirim. Masaüstü önerecek arkadaşlara sesleniyorum, il dışında okuduğum için, laptop şart. i7 10. nesil, 16 RAM ve 2060-2070 önceliğim. 512 SSD + 1 TB HDD veya 1 TB SSD olabilir,
Monster markasını duyduğum olumsuzluklardan dolayı tercih etmek istemiyorum. Önerilerinize açığım. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mini ATX kasa toplasanız daha iyi olmazmı önerim bu sadece

Merhabalar.
14000 TL bütçe ile Gaming laptop almak ıstiyorum.
Oyun + mühendislik programları için kullanacağım.
(Bütçeyi biraz esnetebilirim.)
Masaüstü önerecek arkadaşlara sesleniyorum, il dışında okuduğum için laptop şart.

i7 10. nesil, 16 RAM ve 2060-2070 önceliğim;
512 SSD + 1 TB HDD veya 1 TB SSD olabilir.
Monster markasını duyduğum olumsuzluklardan dolayı tercih etmek istemiyorum.

Önerilerinize açığım. Şimdiden teşekkürler.

Monster'den ne gibi bir olumsuzluk duydun? Uzun süredir kullanıyorum birkaç arkadaşımda kullanıyor hepimiz memnunuz. Hele ki satış sonrası destekleri konusunda üzerine bir firma görmedim.

Sebep söyle işte bana 2 yıldır kullanıyoruz hiç sorun yaşamadık söyle ki tecrübe edelim.

Mühendislik okuduğum zamanlarda aldım Abra A7 modelini her şey iyi güzel 1 ay sonra inanilmaz bir FPS düşüsleri yaşandı 50-100 kadar bir değer ayrıca kasa kalitesi gerçekten emsalleri ile kıyaslanamaz elinizde parçalanıyor resmen.

Geri
Yukarı