14000 TL Gaming laptop önerisi

Mühendislik okuduğum zamanlarda aldım Abra A7 modelini her şey iyi güzel 1 ay sonra inanilmaz bir FPS düşüsleri yaşandı 50-100 kadar bir değer ayrıca kasa kalitesi gerçekten emsalleri ile kıyaslanamaz elinizde parçalanıyor resmen.

2 Tane 7, 1 tane 8, 1 tane 9 nesil işlemcili Monster var bizde ve hiçbirimiz hiçbir şekilde sorun yaşamadık. Eski kasaları belki dediğin gibi kalitesiz ve kötü bileşenlerden oluşuyor olabilir ama güncel ürünleri oldukça iyi.

Monster'den ne gibi bir olumsuzluk duydun? Uzun süredir kullanıyorum birkaç arkadaşımda kullanıyor hepimiz memnunuz. Hele ki satış sonrası destekleri konusunda üzerine bir firma görmedim.

Cihaz ozellikleri güzel ama kasa kalitesi düşük, 20 ve 21 serilerini takip ediyorum ancak bu 21 serisine sahip 4 5 kisi var konuştuğum pazartesi iade edecekler bir ısınma sorunu var boş halde 90 derece görüyorlar şu anda çözemediler, teknik servisine satış sonrası desteğine lafım yok ancak Monster markasını uzun ömürlü kullanan sayısı çok çok az (gördüğüm kadarıyla)2 seneyi doldurunca dikkatli kullansan da mutlaka sorun çıkarıyor, o kadar yüksek bir fiyat ödeyip bunun gibi aksilikler yasamak istemiyorum, beni 5 6 sene idare etsin, ondan sonra masaüstüne geçeceğim zaten. Yorumunuz için çok teşekkür ederim
Cihaz ozellikleri güzel ama kasa kalitesi düşük, 20 ve 21 serilerini takip ediyorum ancak bu 21 serisine sahip 4 5 kisi var konuştuğum pazartesi iade edecekler bir ısınma sorunu var boş halde 90 derece görüyorlar şu anda çözemediler, teknik servisine satış sonrası desteğine lafım yok ancak Monster markasını uzun ömürlü kullanan sayısı çok çok az (gördüğüm kadarıyla)2 seneyi doldurunca dikkatli kullansan da mutlaka sorun çıkarıyor, o kadar yüksek bir fiyat ödeyip bunun gibi aksilikler yasamak istemiyorum, beni 5 6 sene idare etsin, ondan sonra masaüstüne geçeceğim zaten. Yorumunuz için çok teşekkür ederim

Ayrıca araştırmaların arasında bu cihaza rastladım, Haziran ayında indirimde yakalarsam (ki öyle düşünüyorum) bunuda alabilirim, fiyat normalde yüksek ancak, marka MSI olunca bu doğal gibi duruyor. MSI laptoplardan şikayet eden sayısı pek var denemez, HDD SSD RAM eklemesi yapmak da garantiyi etkilememeside bir avantaj

Son düzenleme:

Burdaki asusu bende araştırıyordum ancak cs go gibi oyunlarda bile diğer bilgisayarlar 250-300 fpslere çıkarken bu bilgisayar 100 fps veriyor ve sebebi bilinmiyor bu yüzden vazgeçtiğimi belirtmek isterim.

Merhabalar.
14000 TL bütçe ile Gaming laptop almak istiyorum. Oyun + mühendislik programları için kullanacağım. Bütçeyi biraz esnetebilirim. Masaüstü önerecek arkadaşlara sesleniyorum, il dışında okuduğum için, laptop şart. i7 10. nesil, 16 RAM ve 2060-2070 önceliğim. 512 SSD + 1 TB HDD veya 1 TB SSD olabilir,
Monster markasını duyduğum olumsuzluklardan dolayı tercih etmek istemiyorum. Önerilerinize açığım. Şimdiden teşekkürler.
Bu Paraya masaüstü toplarsın diyenler gelmeden...
Msi i7 10th gen - 512 GB SSD - 1660 Ti
Msi i7 10th gen - 256 GB SSD - RTX 2060

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı