14000 TL Laptop Önerisi

emirtuna

Femtopat
Makine mühendisliği öğrencisiyim ve 3D Cad programları için ve render almak için kullanacağım, yeri geldiğinde günlük hayatta kullanacağım ağır kaba olmayan laptop modeli arıyorum. ASUS Zephyrus G14 ve MSI GL65 Leopard (RTX2060) modelleri arasında kaldım. Sizce hangisi ya da alternatif önerisi olan var mı? (ASUS ya da MSI marka laptop almak istiyorum, başka markalar önermezseniz sevinirim şimdiden teşekkürler)

İşlemci konusunda bir tık düşük ama 1TB SSD gibi bir avantajı var ve 2070 var içinde.

Makine mühendisliği öğrencisiyim ve 3D Cad programları için ve render almak için kullanacağım, yeri geldiğinde günlük hayatta kullanacağım ağır kaba olmayan laptop modeli arıyorum. ASUS zephyrus G14 ve MSI GL65 Leopard (RTX2060) modelleri arasında kaldım. Sizce hangisi ya da alternatif önerisi olan var mı? (ASUS ya da MSI marka laptop almak istiyorum, başka markalar önermezseniz sevinirim şimdiden teşekkürler)

Lenovo Legion Y540'da alabilirsiniz. Ben kullanıyorum gayet memnunum RTX 2060'lı modeli de var zaten. 144 Hertz ekranı da var daha ne olsun soğutmasıda başarılı. Stand aldım temas ettiği yüzey arasında boşluk oluyor. 83-88 derece arası. Boşluk olmazsa 90-92 derece arası.

İşlemci konusunda bir tık düşük ama 1TB SSD gibi bir avantajı var ve 2070 var içinde.
Teşekkür ederim aklıma gelmemişti bu seri bi bakmakta fayda var
Lenovo Legion Y540'da alabilirsiniz. Ben kullanıyorum gayet memnunum RTX 2060'lı modeli de var zaten. 144 Hertz ekranı da var daha ne olsun soğutmasıda başarılı. Stand aldım temas ettiği yüzey arasında boşluk oluyor. 83-88 derece arası. Boşluk olmazsa 90-92 derece arası.
Teşekkür ediyorum

10750H işlemcili ve RTX 2060 ekran kartlı GL65 tam bütçeye göre. Tasarım ve soğutma konularında çok iyidir.

Ben de bu cihazı almayı düşünüyorum ama kasası kalitesiz malzemesi çok esneme yapıyor diye söylentiler duydum, bu konuda bilginiz var mı? Yorumunuz için de teşekkürler .

Yeni konular

Geri
Yukarı