14000 TL Laptop Tavsiyesi

Bütçe
14000
17 inç şartınız var, kullandığınız programlardan dolayı işlemci 8C 16t olmalı. Ekran kartı 2060 üstü olmalı demişsiniz benim tavsiyem budur:

V22.1 mux Switch'siz hocam. Ben önermiyorum şahsen, bana göre mux Switch günümüzde tercih sebeplerinden biri.
Hocam benim 17 inch şartım yok, sadece msi alpha 15te sağ tarafta havalandırma çıkışı yok, 17de var. Benim ilk paylaştığım cihazların hepsinde sağ tarafta da havalandırma çıkışı olduğu için daha iyi soğutma yapacağı düşüncesindeyim. Sırf bu sebeple msi gl65 leopar modellerini bile düşünmüyorum

Hocam benim 17 inch şartım yok, sadece msi alpha 15te sağ tarafta havalandırma çıkışı yok, 17de var. Benim ilk paylaştığım cihazların hepsinde sağ tarafta da havalandırma çıkışı olduğu için daha iyi soğutma yapacağı düşüncesindeyim. Sırf bu sebeple msi gl65 leopar modellerini bile düşünmüyorum
Hocam şimdi bakınca asuslarda da sol tarafta soğutma çıkışı yokmuş. 17 inch olan cihazlarda sağda da solda da soğutma çıkışı var. O yüzden alpha 15i düşünebilirim :D

Yeni konular

Geri
Yukarı