14000 TL sistem önerisi

Meydoki

Femtopat
AMD Ryzen™5 3600 Soket AM4 + Wraith Stealth 3.6GHz - 4.2GHz 32MB 65W 7nm İşlemci fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da 1767 TL

MSI B450 GAMING PLUS MAX AM4 AMD Ryzen™ DDR4 4133MHz (O.C.) USB3.1 Anakart fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da 1046 TL

GSKILL 16GB (2x8GB) RipjawsV Siyah DDR4 3200MHz CL16 1.35V Dual Kit Ram fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da 675 TL

Zotac GeForce GAMING RTX2060 GDDR6 6GB 192Bit Nvidia GeForce DX12 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar 3314 TL

FRISBY FC-8935G 650W 80 PLUS 4x120mm RAINBOW FANLI MidT ATX KASA fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da 757 TL

Seagate Barracuda 3.5 391 TL

Samsung 500GB 970 EVO NVMe M.2 SSD (Okuma Hızı 3400MB / Yazma Hızı 2300MB) fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da 1.024 TL

COOLER MASTER MASTERLIQUID LITE 240 (120MMx2) AM4 UYUMLU SIVI SOĞUTMA SİSTEMİ fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da 669 TL

COUGAR CGR-GS-750 GX-S 750W 80PLUS GOLD GÜÇ KAYANAĞI fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da 1.011 TL

AOC 23,8" 24G2U 144 Hz 1ms FreeSync Full HD Dp port HDMI IPS Oyuncu Monitörü - Vatan Bilgisayar 1.868 TL

İnternetten araştırdığım kadarıyla Vatan'dan bu tarz bir sistem topladım, Max bütçem 13000-14000 arası. Bu haliyle 12500 tutuyor, kasayla anakart hakkında çok bilgim yok. Kasayı biraz rastgele, anakartı da önerilen bu diye gördüm internette yeterliymiş galiba. Sistem idare eder mi 4-5 seneliğine? Bir de önerebileceğiniz upgrade var mı? 14000 kadar çıkabilirim. Diğer GPU'lara baktığımda verilen fiyata değmiyor gibiydi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasa ve PSU kötü . Bu sistem 2070S veya 2080'lik sistem.Çok düşük kalmış.Vatandan toplamak zorunda değilseniz vatandan almayın.

vatandan alma durumum diğer siteler ne kadar güvenilir bilemediğim için. riske atmak istemiyorum sıkıntısı olan olmuş yada hiç sıkıntı yaşamayanlar. kasa hakkında bir fikrim yok pek. psuda biraz aşırıya kaçmış olabilirim belki. şu an 12500 tutuyor 14000 çıkarsam 2070e belki psuyu daha uygun alırsam 2070s olabilir internetten farklı sitelerden sipariş edince 2000-3000 daha ucuza alabilirim gibi duruyor yalnızca ne kadar riskli bilemiyorum aldığım ekran kartının 2-3 ay sonra elimde patlamasını istemezdim yani ihtimalin az olduğunu biliyorum ama geri iade sorunu olabiliyormuş ve genelde müşteri hizmetleri kötü deniyor .Birde rx 5700 xt mech önerirmiydiniz perfonmasını çok iyi diye okudum ama ilk çıktığında sıkıntıları varmış galiba

BirdeRX 5700 XT Mech önerirmiydiniz performansını çok iyi diye okudum ama ilk çıktığında sıkıntıları varmış galiba.
Mech serisi çok ısınan bir seri ek olarak AMD'nin sürücü sorunları var böylesine yüksek bir bütçede gerek yok.

Vatan'dan alacağınız parçaları internetten almanız daha güvenli. Nereden alacağınızı söylerseniz bizler sizin için bir şeyler önerebiliriz. Şunu sorayım internetten alabiliyorsunuz değil mi?

İnternetten alma durumum var ama yine de biraz zor. Nereden alma derken? Antalya'da oturuyorum. Bu sitede benim bütçeye çok yakın PC alacak 2-3 arkadaşa gayet iyi sistem önerdiklerini gördüm internet üzerinden, Pc Toplama Sihirbazı bu tarzda bu yüzden çok fazla zamanınızı harcamınızı istemem. Ya Vatan'dan ya da internetten alacağım. Vatan'dan alacak olursam 1500TL daha bütçem var önerebileceğiniz GPU var mı bir de kasa ve PSU konusunda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. En sonda Vatan ve internetten alabileceğim sistemleri kıyaslayıp 2sinden birini alacağım
psuyu COOLER MASTER MWE 80PLUS 750W 2xEPS, AKTİF PFC 120MM FANLI GÜÇ KAYNAĞI fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da kasayıda CORSAIR CARBIDE SERİSİ SPEC-DELTA RGB FANLI MidT ATX SİYAH OYUNCU KASASI fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da olarak değiştirdim bu ikisi iyimi

Son düzenleme:

Geri
Yukarı