14000TL laptop önerisi

Bütçe
14000
Yeni model kasalarında bayağı düzelttiler malzeme kalitesini. Ayrıca günlük işlerde (güç tasarrufunda) 4-5 saati görüyorsunuz rahatça. (birazda modelden modele değişir)
Kasa kalitesinin iyi olduğunu düşünüyorum ben şahsen. Monster almaya iten başka bir şey de servislerinin memnun bırakması. Beğenmezsem iade ederim diye düşünüyorum ama uğraşmaya değer mi onu bilemiyorum.

Kasa kalitesinin iyi olduğunu düşünüyorum ben şahsen. Monster almaya iten başka bir şey de servislerinin memnun bırakması. Beğenmezsem iade ederim diye düşünüyorum ama uğraşmaya değer mi onu bilemiyorum.

Açıkçası iade etseniz bile zorlamazlar sizi. Ayrıca servisleri ilgili. Ömür boyu garanti sunan nadir bir firma. 6 Ayda bir genel bakım yaptırtabiliyorsunuz.

Mux switch olanı cihazı almak mantıklı baya bir fps artışı sağlıyor.

V19.7 güzel ancak pili çok az dayanıyor(+bende pilde kasmada oluyordu) ve fan sesi çok fazla aşırı rahatsız ediyor .
Performanslı olsun fan sesi pil önemli değil diyosan direkt alabilirsin.

Mux switch olanı cihazı almak mantıklı baya bir fps artışı sağlıyor.

V19.7 güzel ancak pili çok az dayanıyor(+bende pilde kasmada oluyordu) ve fan sesi çok fazla aşırı rahatsız ediyor .
Performanslı olsun fan sesi pil önemli değil diyosan direkt alabilirsin.
Hocam oyun oynamıyorken pil süresi ne kadar 19.7'nin acaba ? 3 saat civarı götürmez mi ?

Hocam oyun oynamıyorken pil süresi ne kadar 19.7'nin acaba? 3 saat civarı götürmez mi?

Yok hocam ya keşke pil yönünden berbat bir cihaz ben iadeyi bile düşünüyorum açıkcası fan sesi ve şarj yüzünden (+ kasma sorunu ama o galiba kronik sorun değil )
Ölçtüğümde 1,5 saat çıkmıştı şu an tekrar deniyorum video izlerken kasma ve şarj süresi için (%100 parlaklıkta)denedikten sonra yazarım hocam.

İlk olarak laptop bakmamdan daha sonra masaüstü toplamaya karar vermemle devam eden bir cihaz alma serüvenim tekrar laptop almaya dönüyor stok sıkıntıları yüzünden. Tulpar T7 v19.7 ile T7 v22.1 düşünüyorum ancak T7 v22.1'de mux olmaması kafamı karıştırıyor. Akıl akıldan üstündür diyerek forum ahalisinin de tavsiyelerini almak istiyorum. Aşağıya olması gereken şeyleri yazdım. Bütçem çok esneyemez, 500TL maksimum.
-17.3 ekran.
-144Hz
-2070 dengi veya üstün bir kart.
-8 çekirdek 16 thread.
-Mux Switch olmalı ancak bu açığını kapatacak şeyler varsa göz ardı edilebilir.
-Bataryası 2-3 saat gitmeli en az.

Hocam bekleyin bence.

Geri
Yukarı