14000TL laptop önerisi

Bütçe
14000
Hocam isteklerimiz ve bütçeler sizinle aynı neredeyse, benim farkım 2070 değil de 2060 ve üzeri bir kart sadece. Bir şeylere karar verirseniz bana da haber verir misiniz ? 19.7 gerçekten her şeyi karşılıyor ama batarya işini tam doğru öğrenemiyoruz.
Bataryası iyi değil hocam 19.7'nin. 15 inç olarak Legion 5 önerebilirim size.

Ciddi ciddi Monster önerilmiş. Şu laptoplar Monster'dan çok daha kaliteli:

Bataryası iyi değil hocam 19.7'nin. 15 inç olarak Legion 5 önerebilirim size.
Hocam ben de 17.3 istiyorum aslında rekabetçi oyunlar oynadığım için.

Ciddi, ciddi Monster önerilmiş. Şu laptop Monster'dan çok daha kaliteli.
Teşekkürler öneriniz için ancak içindeki işlemci beklentimi karşılamıyor ve içindeki 2070 MAX-Q. Güzel cihaz ancak. @Schizzo hocam siz Predator'a bakın derim, single channel ile geliyor ancak, beklentilerinizi karşılıyor.

Teşekkürler öneriniz için ancak içindeki işlemci beklentimi karşılamıyor ve içindeki 2070 MAX-Q. Güzel cihaz ancak. @Schizzo hocam siz Predator'a bakın derim, single channel ile geliyor ancak, beklentilerinizi karşılıyor.
Predator aynı şekilde işlemci kurtarmıyor hocam, ilerisi için de güçlü bir işlemci lazım ağır mühendislik programları için.

Peki önerdiğim ikinci laptop nasıl? MSI Alpha 15 gayet iyi bir laptop.
Bu bütçe ile Monster alınmaz.

Predator aynı şekilde işlemci kurtarmıyor hocam, ilerisi için de güçlü bir işlemci lazım ağır mühendislik programları için.
Yurt dışından alma imkanınız var mı?
Peki önerdiğim ikinci laptop nasıl? MSI Alpha 15 gayet iyi bir laptop.
Bu bütçe ile Monster alınmaz.
Hocam burdan da boyut ve ekran kartından kaybediyor, teşekkürler ancak. Ben Monster'ın tercih edilebilir modelleri olduğunu düşünüyorum. Alpha 15 güzel cihaz ancak.

Yeni konular

Geri
Yukarı