14000TL laptop önerisi

Bütçe
14000
Ciddi ciddi Monster önerilmiş. Şu laptoplar Monster'dan çok daha kaliteli:
Kasa olarak, şirket olarak evet ama ekran kartı olarak Monster önde

Hocam predatorda max-q var, monsterda normal 2070 var yani daha güçlü versiyonu kullanılmış
Malzeme kalitesi harddisk olarak hep onlar beni cezbetti 2070 görünce o fiyata bi monster bide acer vardı bende hep millet monster hakkında ısınıyor gibi şeyler yazmışlar bende o yüzden onu alayım dedim artık hayırlısı neyse biraz daha az performans vermesi sorun olmaz bana üzmesin yeter yorumunuz için sağolun.

Malzeme kalitesi harddisk olarak hep onlar beni cezbetti 2070 görünce o fiyata bi monster bide acer vardı bende hep millet monster hakkında ısınıyor gibi şeyler yazmışlar bende o yüzden onu alayım dedim artık hayırlısı neyse biraz daha az performans vermesi sorun olmaz bana üzmesin yeter yorumunuz için sağolun.
hocam taş çatlasa 5-10 fps fark eder, esporcu değilseniz sizin aldığınız cihaz daha iyi

Az önce 3 farklı Monster teknik çalışanıyla konuştum, 2'si cihazda MUX Switch var dedi, biri MUX bulunmuyor dedi. İlginç gerçekten. Modelleri test edemedikleri için emin olmadıklarını söylediler. Düşünen arkadaşlar için bilgilendirmek istedim. Display Port direkt harici ekran kartına bağlıymış, bir monitör alıp öyle mi kullansam diye düşünüyorum evde ama o zaman 1440P ekranın bir anlamı kalmıyor. İlginç gerçekten.

Geri
Yukarı