14000TL MacBook önerisi

Amett

Hectopat
Daha fazla  
İkinci el sıfır fark etmez açıkcası sıfır alacaksam 10-11 arası ama eğer ikinci el alırsam 14 bin liralık bir cihazı 10-11 bulabilirsim ikinci el alacağım. Bu şekilde alınabilecek en iyi MacBook hangisi?

Son düzenleyen: Moderatör:
İkinci el sıfır fark etmez açıkcası sıfır alacaksam 10-11 arası ama eğer ikinci el alırsam 14 bin liralık bir cihazı 10-11 bulabilirsim ikinci el alacağım. Bu şekilde alınabilecek en iyi MacBook hangisi?

14 k bütçeniz var ve ikinci el alacaksınız. Sıfır M1 MacBook Air şu an en iyisi bence fiyata göre 11 k başlangıç parası. 16 GB RAM yaparsınız. 512 GB SSD.

Bu fiyatlara en mantıklı cihaz M1 işlemcili 13" MacBook Pro. 16 GB RAM ve 512 GB SSD olan versiyonu alırsanız 9-10 sene sıkıntısız kullanırsınız diye düşünüyorum. Eğer bekleyebilirseniz m1X veya M.2 işlemcili MacBook'lar çıkacak bu yıl içinde onlardan da alabilirsiniz. Onlarda 12.000-13.000 lira seviyesinde çıkması tahmin ediliyor.
14 k bütçeniz var ve ikinci el alacaksınız. Sıfır M1 MacBook Air şu an en iyisi bence fiyata göre 11 k başlangıç parası. 16 GB RAM yaparsınız. 512 GB SSD.

Bu fiyatlara Air yerine Pro versiyon daha mantıklı olabilir.

Ben bu siteden M1 MacBook Air aldım ve sıkıntısız bir şekilde geldi. Eğitim indirimli fiyattan satıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı