140cm masa uyumlu mu?

LauraWells

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba, PC kasası üst tarafta olacak RGB olduğu için. 2+1 hoparlör ve modemi konumlandıracağım. Masanın linkini bırakıyorum acaba dar bir alan kalır mı bana? Ona göre sipariş vermicem. Odamın kullanabilirlik alanı 150 cm. Masa ise 140 Cm'dir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 110cm'lik bir masa kullanıyorum. Sağdan sola doğru masa üstünde mid-tower bir kasa, 70cm'lik bir mouse pad üstünde bir mouse, bir %60 klavye ve önlerinde 24inch monitör var. Bu klavye öncesinde tam boy kullanıyordum ve sorun yasıyordum mouse icin kalan alanda. Senin masan 30cm daha uzun. Bir fikir verir umarım.

Kasayı sola koyarsan baya geniş alanın olacaktır sağ tarafı kullanabilmek için sadece enine 65 cm olması biraz sorun oluşturabilir monitörü uzakta oynuyorsan.

Monitör kaç inch? Sığar muhtemelen ama masa çok hantal durmuyor mu?
Monitör 24 Inch Asus VG248QG
Kasayı sola koyarsan baya geniş alanın olacaktır sağ tarafı kullanabilmek için sadece enine 65 cm olması biraz sorun oluşturabilir monitörü uzakta oynuyorsan.
Çokta uzakta oynamıyorum ama geniş olması tercihim. Derinlik 65cm olması beni biraz tedirgin etti zaten.
Kasayı sağ tarafa konumlandırmak istiyorum.

Monitör 24 Inch Asus VG248QG

Çokta uzakta oynamıyorum ama geniş olması tercihim. Derinlik 65cm olması beni biraz tedirgin etti zaten.

Kasayı sağ tarafa konumlandırmak istiyorum.

65 cm biraz dar olsa da, yeterli olur diye düşünüyorum. Ekstra defter kitap açmıyorsanız iyi bir ölçü.
Enine sığar. Ben Monitörü olandan büyük falan çizmeme rağmen sığıyor.
Kasayı sola koymak saçmalık olur.

Adsız.jpg

150*75 bir masa kullanıyorum ve 75 cm genişliğin fazla olduğunu düşünüyorum biraz. Monitör+klavye+defter aynı hizada fazlasıyla sığıyor. Ben kasayı masa üstünde sevmiyorum. Yer fazlasıyla kalıyor aslında ama masa üzerindeyken çok yüksekteymiş gibi geliyor. Bundan dolayı masanın yanında sehpanın üstüne koyuyorum. Bu şekilde USB'ler taktığım cihazlar veya kulaklıklar falan daha ulaşılabilir konumda oluyor bence.

65 cm biraz dar olsa da, yeterli olur diye düşünüyorum. Ekstra defter kitap açmıyorsanız iyi bir ölçü.
Enine sığar. Ben Monitörü olandan büyük falan çizmeme rağmen sığıyor.
Kasayı sola koymak saçmalık olur.

Eki Görüntüle 1276965
Görsel için teşekkürler. Tıka basa tam oturmasını istemiyorum parçaların bi 10-15cm boşluk olsa rahatlık açısından iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı