144-165 Hz monitör önerisi

Bütçe
1500
165 hz monitör bu fiyatta alabilmek zor, donanımsal özellik ve malzeme kalitesi iyi olmaz.
Kullandığın ekran kartı da önemli verim alabilmen için. Bu fiyatta g-sync monitör yok. Kendi kullandığım monitör alırken çok araştırdım, IPS panel monitörde alamazsın.

Fiyat = Verim/Performans

Seçenek 1 | Seçenek 2 | Seçenek 3 | Seçenek 4

1 2 3 4 5 6 7 165 Hz olması önemli değil daha çok 144 Hz önemli. Gezinirken bu monitörler gözüme çarptı biraz inceledim bunlar nasıl?
165 hz monitör bu fiyatta alabilmek zor, donanımsal özellik ve malzeme kalitesi iyi olmaz.
Kullandığın ekran kartı da önemli verim alabilmen için. Bu fiyatta g-sync monitör yok. Kendi kullandığım monitör alırken çok araştırdım, IPS panel monitörde alamazsın.

Fiyat = Verim/Performans

Seçenek 1 | Seçenek 2 | Seçenek 3 | Seçenek 4

7

Son düzenleme:

Bütçeyi biraz arttırırsanız bunlar fp olarak en iyileri bence.

1 2 3 4 5 6 165 Hz olması önemli değil daha çok 144 Hz önemli. Gezinirken bu monitörler gözüme çarptı biraz inceledim bunlar nasıl?

Öncelikle, Monitörde rüştünü ispat etmiş marka bir monitör almanı tavsiye ederim ve satılan ürünün arkasında duran bir satıcı ileride başının ağrımaması için önemli.

Tercih aralığında en iyisi benim şahsi fikrim altta belirteceğim ve şanslısın ki Amazonun kendisi satıyor ve 50 TL daha ucuz. Panel VA panel ve curved olması avantajları.

Viewsonic Vx2458-C-Mhd Monitör 23.6

Öncelikle, monitörde rüştünü ispat etmiş marka bir monitör almanı tavsiye ederim ve satılan ürünün arkasında duran bir satıcı ileride başının ağrımaması için önemli.

Tercih aralığında en iyisi benim şahsi fikrim altta belirteceğim ve şanslısın ki Amazon'un kendisi satıyor ve 50 TL daha ucuz. Panel VA panel ve Curved olması avantajları.

Viewsonic Vx2458-C-Mhd Monitör 23.6

Harika! Amazon Prime üyeliğimle hızlı kargo ile de satın alabilirim. Çok teşekkürler. Son olarak, İncehesap'ın Gaming gecelerinde ki ürünlerini takip ediyorum. James Donkey indirime giriyor monitör olarak. İndirimi beklesem alınır mı yoksa önerdiğiniz daha mı iyidir? Jd ve ViewSonic markaları hakkında bilgim yok bu yüzden size soruyorum. Ayrıca benim ekran kartım NVIDIA AMD FreeSync kullanmamda bir sorun olur mu?

Son düzenleme:
Harika! Amazon Prime üyeliğimle hızlı kargo ile de satın alabilirim. Çok teşekkürler. Son olarak, İncehesap'ın Gaming gecelerinde ki ürünlerini takip ediyorum. James Donkey indirime giriyor monitör olarak. İndirimi beklesem alınır mı yoksa önerdiğiniz daha mı iyidir? Jd ve ViewSonic markaları hakkında bilgim yok bu yüzden size soruyorum.

Attığım ürünü İncehesap'tan atıcaktım ancak İncehesap'ta tükenmiş attığım ürün genelde her cuma Gaming gecelerine gelir ortalama 1540'a düşüyor sabredip oradan alın.

Harika! Amazon Prime üyeliğimle hızlı kargo ile de satın alabilirim. Çok teşekkürler. Son olarak, İncehesap'ın Gaming gecelerinde ki ürünlerini takip ediyorum. James Donkey indirime giriyor monitör olarak. İndirimi beklesem alınır mı yoksa önerdiğiniz daha mı iyidir? Jd ve ViewSonic markaları hakkında bilgim yok bu yüzden size soruyorum.
Asla bulaşma ve alma, asla! gamepower, james donkey, gamebooster gibi markalar, Çin'de fabrikalarda üretilen, üzerine etiket yapıştırılan ürün/cihazlardır.

Viewsonic ise Monitör ürün gamının en iyi üreticilerindendir. 40 yıla yakın geçmişi olan köklü bir markadır. Türkiye'de servis ağı vardır.

Viewsonic / Msi / Asus / Aoc / Samsung / Dell / BenQ / Lg

bu markaların dışında ürün tercihi yapmamalısın. Ürün özelliklerine ve satış taktiklerine aldanma.

İnşallah gönlüne ve bütçene göre istediğini alabilirsin.

Asla bulaşma ve alma, asla! Gamepower, James Donkey, Game Booster gibi markalar, Çin'de fabrikalarda üretilen, üzerine etiket yapıştırılan ürün/cihazlardır.

ViewSonic ise monitör ürün gamının en iyi üreticilerindendir. 40 yıla yakın geçmişi olan köklü bir markadır. Türkiye'de servis ağı vardır.

ViewSonic / MSI / ASUS / AOC / Samsung / Dell / BenQ / LG.

Bu markaların dışında ürün tercihi yapmamalısın. Ürün özelliklerine ve satış taktiklerine aldanma.

Haklısın birçok bu markalardaki monitörlerin panelleri kalitesiz oluyor ve genelde ölü pixel çıkıyor.
ViewSonic MSI ASUS AOC Dell LG Samsung gibi markalardan alın.

Asla bulaşma ve alma, asla! gamepower, james donkey, gamebooster gibi markalar, Çin'de fabrikalarda üretilen, üzerine etiket yapıştırılan ürün/cihazlardır.

Viewsonic ise Monitör ürün gamının en iyi üreticilerindendir. 40 yıla yakın geçmişi olan köklü bir markadır. Türkiye'de servis ağı vardır.

bu markaların dışında ürün tercihi yapmamalısın. Ürün özelliklerine ve satış taktiklerine aldanma.

İnşallah gönlüne ve bütçene göre istediğini a

Yardımların için çok teşekkür ederim. Ya senin önerdiğin monitörü alacağım ya da arkadaşın önerdiği MSI monitörü. Son sorum olacak Nvidia ekran kartım var AMD freesync kullanabilir miyim? Bir de 144 Hz almak için Display kablo mu kullanmalıyım?

Yeni konular

Geri
Yukarı