144-165Hz IPS monitör tavsiyesi

TUF serisi önermiyorum. Dell'e göre renk kalitesi düşük ve kronik TUF serisi konularına değinmiyoum.

Şu an 27" ASUS 144Hz 1 ms IPS kullanıyorum ama pikselleri sayıyorum ve 1080p oynadığım için oyunlarda grafikler çok kötü o yüzden 23" ile değiştirmeyi düşünüyorum, dün oyun oynarken 2K yaptım görüntüyü ve güzel sonuç elde ettim bu sebeple 23" alacağım, Dell iyi bir seçenek gibi duruyor, değerlendireceğim.

TUF serisi önermiyorum. Dell'e göre renk kalitesi düşük ve kronik TUF serisi konularına değinmiyoum.
Peki bu ürün hakkındaki fikriniz nedir?

Şu an 27" ASUS 144Hz 1 ms IPS kullanıyorum ama pikselleri sayıyorum ve 1080p oynadığım için oyunlarda grafikler çok kötü o yüzden 23" ile değiştirmeyi düşünüyorum, dün oyun oynarken 2K yaptım görüntüyü ve güzel sonuç elde ettim bu sebeple 23" alacağım, Dell iyi bir seçenek gibi duruyor, değerlendireceğim.

Bu Dell'in 27 inç olanı da var. Alan arkadaşlar memnun. Piksel sayan görmedim henüz. Tavsiye ediyoruz.
MSI ise bu bütçede beklentileri karşılayan, iyi renk değerleri olan ve pivot özelliğiyle öne çıkan bir monitör.
Bu MSI ile Dell arasında kalan çok kişi oldu. Fakat işin içine MSI'da denk gelen ölü piksel konusu giriyor. Bu yüzden seçimi kişiye bırakıyorum.

MPRT önermem ghosting bir yerden sonra iyice mide bulandırıyor.

Hocam bu ürün iyi midir ki? 4000 TL'ye 165 Hz monitörler var şu an 240 Hz IPS panel 1 ms biraz dandik geldi. Güvenliyse alacağım çünkü.
Firma güvenilirdir. Spardox'da kendi markaları zaten. Uzun süreli testler sonrasında ürünlerin panellerine ve donanımlarına karar verdiler bu yönde bilgi almıştım. Thrustmaster, Moza Racing gibi simülasyon ekipmanlarının da resmi satıcısı firma. Eğer İstanbul'da yaşıyorsanız Ümraniye ShowRoom'a gidip ürünleri deneyebilirsiniz. Ben şahsen V Weekend'deki standda deneme fırsatım oldu monitörü orada gayet kaliteli geldi. Ama dediğim gibi imkanınız varsa gidip bizzat deneyimleyin.

Bu Dell'in 27 inç olanı da var. Alan arkadaşlar memnun. Piksel sayan görmedim henüz. Tavsiye ediyoruz.
MSI ise bu bütçede beklentileri karşılayan, iyi renk değerleri olan ve pivot özelliğiyle öne çıkan bir monitör.
Bu MSI ile Dell arasında kalan çok kişi oldu. Fakat işin içine MSI'da denk gelen ölü piksel konusu giriyor. Bu yüzden seçimi kişiye bırakıyorum.
Hocam biraz araştırma yaptım ve bu ürüne denk geldim, nacizane fikrinizi almak isterim, çok teşekkür ederim.

Hocam biraz araştırma yaptım ve bu ürüne denk geldim, naçizane fikrinizi almak isterim, çok teşekkür ederim.

Tipik bir monitör. Özellikler standart. Bu baktığımız MSI, Dell, ViewSonic hemen hemen aynı sayılırlar. Birbirlerinden aman aman üstünlükleri yok. Biri MSI'yı beğenir, biri ViewSonic'i biri Dell'i.
Ben ve alanlar Dell taraftarıyız. Uzun bir süredir F/P bandının lideri çünkü.
Ve baktığın monitör daha ucuza satılıyor. ViewSonic XG2405-2 Monitör

Yeni konular

Geri
Yukarı