144-165Hz IPS monitör tavsiyesi

Tipik bir monitör. Özellikler standart. Bu baktığımız MSI, Dell, ViewSonic hemen hemen aynı sayılırlar. Birbirlerinden aman aman üstünlükleri yok. Biri MSI'yı beğenir, biri ViewSonic'i biri Dell'i.
Ben ve alanlar Dell taraftarıyız. Uzun bir süredir F/P bandının lideri çünkü.
Ve baktığın monitör daha ucuza satılıyor. ViewSonic XG2405-2 Monitör
Linki öylesine yolladım hocam ama teşekkürler ince düşünceniz için, hocam ben en iyisini almak istiyorum sonuçta bir kere alınıyor, siz kendi adınza en iyisi Dell mi diyorsunuz?

Linki öylesine yolladım hocam ama teşekkürler ince düşünceniz için, hocam ben en iyisini almak istiyorum sonuçta bir kere alınıyor, siz kendi adınza en iyisi Dell mi diyorsunuz?

En iyisi diye bir seçeneğimiz maalesef yok. Konuştuğumuz bu bütçede ki tüm monitörlerin kendince zayıf noktaları var. Dell deme sebebimiz. Alan arkadaşlarımızın memnun kalması. Çünkü uzun zamandır takip ediyorum Dell monitörlerde çok az şikayet geliyor. Açılan konularda Dell pek rastlamadım. Rastladıklarım da monitörle ilgili değil. Kablosu ya da sistemleriyle alakalıydı.

Bu bütçe doğrultusunda Dell G2422HS tercih edilmeli. Ben yaklaşık 4-5 gündür Lenovo G24-20 kullanıyorum oldukça memnunum bir şikayetim yok ama Dell G2422HS'nin daha fazla incelemesi ve olumlu yorumu mevcut. Ama alternatif olarak Lenovo G24-20'de önerebilirim.

Aceleniz yoksa Gigabyte G24F-2 modelinin indirime girmesini bekleyebilirsiniz ben öyle yapıyoruz, onun dışında Asus TUF da gayet alınır, ışık sızması bu fiyat ortalamasındaki çoğu İPS monitörde maalesef bulunmakta zaten bu fiyatlarda kusursuz monitör imkansız.

Aceleniz yoksa Gigabyte G24F-2 modelinin indirime girmesini bekleyebilirsiniz ben öyle yapıyoruz, onun dışında Asus TUF da gayet alınır, ışık sızması bu fiyat ortalamasındaki çoğu İPS monitörde maalesef bulunmakta zaten bu fiyatlarda kusursuz monitör imkansız.
İşin doğrusu acelem yok bende bakıyorum hocam, bu paralar dediğimiz bi asgari maaş gerçekten ne hallerdeyiz inanmak zor.

GIGABYTE 23.8" G24F 165Hz (170Hz OC) 1ms 2xHDMI DP 2xUSB SS IPS FHD FreeSync Premium Gaming Monitör | ITOPYA Ürün bu mu hocam? indirime girmiş sanki?

Son düzenleme:
İşin doğrusu acelem yok bende bakıyorum hocam, bu paralar dediğimiz bi asgari maaş gerçekten ne hallerdeyiz inanmak zor.

GIGABYTE 23.8" G24F 165Hz (170Hz OC) 1ms 2xHDMI DP 2xUSB SS IPS FHD FreeSync Premium Gaming Monitör | ITOPYA Ürün bu mu hocam? indirime girmiş sanki?
Yukarıda denmiş zaten bu model değil sonunda 2 olması lazım, sormayın hocam 2900'e Samsung aldım bir süre sonra iade etmek zorunda kaldım, gerçekten bu kadar paralara bile alacağım ürün tam kaliteli olmayacak, hocam İPS alacağız az da olsa ışık sızması vesaire olacak VA panel alsak deli gibi ghosting var va panellerin pahalısı iyi ama pahalısını alacak param olsa zaten burada yazmam 😀 kısacası durum vahim, bu cuma ve önümüzdeki cuma gaming gecelerini takip edeceğim olmaz ise mecbur yön Asus, yılbaşından sonra alan zaten yandı bana göre aşırı zam gelebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı