144 Hz 1 ms monitör önerisi

Kaimercy

Decapat
FPS oyunları için 1500 -2000 arası bir monitör önerir misiniz? Bu panel muhabbetini pek bilmiyorum TN, VA panel modelleri varmış hangisi işimi görür.

Son düzenleyen: Moderatör:

Farkı rahatlıkla görebileceğinizi düşünüyorum.
368735

144 HZ IPS monitör alabilirsiniz. Bu fiyat bandında aralarında en iyi renk kalitesini veren monitördür.

O monitör IPS değil, yazılırken yanlış yazılmış bilginiz olsun.

Eki Görüntüle 368735

Anladım hocam IPS ler de çok pahalı g-sync dense faydalanim istiyorum ama Asusun buldum bir tane 2 bin liraya,144 hz 1 ms lik Va Aoc var 1500 lira onu almayı düşünüyorum.Va mı almalıyım ?

Eki Görüntüle 368735

Evet PLS olması lazım.

Attığım 2 monitörde VA panel yani ASUS'unkilerden daha kaliteli bir renk sunacağı ortada 2'side 1MS zaten. O fiyattaki ASUS'lar TN panel malesef.
Anladım hocam sağolasın Va model alıcam kafamda 2-3 model var normalde almicaktimda,benim monitorle ekran kartini kuzene vericem kasa topluyoruz ona taksit taksit vericek bana bende ekran karti alicaktim yaninda birde 144 hz monitor alicam boylelikle.

Attığım 2 monitörde VA panel yani ASUS'unkilerden daha kaliteli bir renk sunacağı ortada 2'side 1MS zaten. O fiyattaki ASUS'lar TN panel malesef.
AOC C24G1 için ne diyorsun bro.
VA panel.

Bu fiyata Samsung C24FG73 alın başka monitörlere bakmayın bile.
Bro istanbuldan elden alabileğim bir yer var mı ? Sinerni,ebrar,vatan,eksen veya ütopya hepsine yakınım rtx 2060 almayi planliyorum itopyadan stok sikintisi var hep bu monitorlerde :)

Dostum bu fiyata alabileceğin en iyi 1080p 144Hz 1ms monitör Samsung C24FG73 daha da uzatmayın bence. AOC C24G1 de fena değil ama bütçe sıkıntısı yoksa Samsung almak daha iyi olur.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı