144 Hz 1 ms Monitör Önerisi

Haunted

Decapat
Monitör alacağım fakat internette bütçeme uygun bir tek bu monitörü buldum.
Captcha Verification

Arkadaşlar bu fiyatlarda (1000-1500 TL) monitör önerebilir misiniz? 144Hz ve 1ms olacak.
Ayrıca linkini koyduğum monitör alınmalı mı? Fiyatını hak ediyor mu?

144Hz tamam fakat 1ms için bu kadar ısrarcı olmayın derim. TN panele o paraları vermeyin. Onun yerine aynı modelin VA panelli ve kavisli modeline bakmanızı tavsiye ederim. Arkadaşıma aldık çok memnun.

144Hz tamam fakat 1ms için bu kadar ısrarcı olmayın derim. TN panele o paraları vermeyin. Onun yerine aynı modelin VA panelli ve kavisli modeline bakmanızı tavsiye ederim. Arkadaşıma aldık çok memnun.

Paneller hakkında pek bilgim yok. Neden TN Panel kötü mü? Ne gibi farkları var? Oyun için genellikle TN önerilmiyor mu?

Arkadaşın iyiliği için konuşuyorum, Viewsonic olan modelde hepsiburada da bir kullanıcı tarafından yapılan yorumu atıyorum, bu forumda birisi bu şekilde konu açmıştı ve haklı olduğunu söylemişti. Ben olsam 15 gün daha beklerim, Samsung olanını alırım. Ama beklenmiyorsa, yapacak bir şey yok.

Dosya Ekleri

• 3434.jpg
    3434.jpg
    42,4 KB · Görüntüleme: 70
Paylaştığınız monitör genel anlamda iyi ancak biraz fazla sallanıyor. Vx2458-c modeli daha kullanışlı olacaktır.

Kesinlikle TN panel tavsiye ederim. XG2401 kullanıyorum ve hiçbir sorun yaşamadım, tavsiye ederim. VA ve IPS panellerde oyun oynamak problemli oluyor.
Arkadaşın iyiliği için konuşuyorum, Viewsonic olan modelde hepsiburada da bir kullanıcı tarafından yapılan yorumu atıyorum, bu forumda birisi bu şekilde konu açmıştı ve haklı olduğunu söylemişti. Ben olsam 15 gün daha beklerim, Samsung olanını alırım. Ama beklenmiyorsa, yapacak bir şey yok.

22MS nasıl ölçmüş ? İnput LAG’dır o.
1 MS geçikme süresi değil tepkime süresi.
1 MS değildir zaten büyük oranda bu konuda en hızlı panel TN.
Tavsiye ettiğiniz Samsung modeli çok problemli bir monitör. Çoğu insanda 120 HZ üzerinde ekranda çizgiler çıkıyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı