144 Hz 1 MS Monitör önerisi

Aoc 24g2u bende var. 5 gün sonra kırmızı ölü piksel oluşturdu 1 tane biraz şans işi ama değişime vereceğim tercih sizin ama monitör gerçekten çok güzel oyun modları çok kötü fps modunda felaket kim oynar o modla bilmiyorum fps oynarken race moda alsam görüntü daha iyi oluyor. Genel olarak iyi bir monitör ölü piksel olmazsa üzmez.herhangibir ghosting e rastlamadım monitörde renkleri gayet güzel canlıydı.
Dostum iyi mi kötü mü yazdığından hiçbir şey anlamadım. Hem modları kötü diyosun hemde genel olarak iyi diyorsun. Ölü pixel oluştu diyosun. Daha kötü ne olabilir :D Modları kötü ölü pixel var ve hala iyi mi yani ? :D

Dostum iyi mi kötü mü yazdığından hiçbir şey anlamadım. Hem modları kötü diyosun hemde genel olarak iyi diyorsun. Ölü pixel oluştu diyosun. Daha kötü ne olabilir :D Modları kötü ölü pixel var ve hala iyi mi yani ? :D
Mod kötü diye monitöre genel olarak kötü diyemem ordan beklentiniz olmasın açısından dedim. Ölü piksel çıkması monitörden kaynaklı bende sonradan çıktığı için çıkana kadar gayet memnundum. Monitörü evet genel olarak çok beğendim. Hatta 2. Sini sipariş ettim diğerini iade ederek anlatabilmişimdir umarım.

Acer KG241QPbiip 23.6" 144Hz 1ms (HDMI+Display) FreeSync Full HD Monitör
Bu karaxumadan dolayı indirime girmiş 1000 TL Bi baksanız hepsi buradada 1000 TL bu arda

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı