144 Hz 1 ms monitör önerisi

İkisi de ıps panel yanlış ürünle karşılaştırdınız sanırım.Hatta @Ronoa9 adlı kullanıcı da panel modellerinin aynı olduğu bilgisini paylaştı PANDA LC238LF1F olarak.

İkisi de ıps panel yanlış ürünle karşılaştırdınız sanırım.Hatta @Ronoa9 adlı kullanıcı da panel modellerinin aynı olduğu bilgisini paylaştı PANDA LC238LF1F olarak.

Incelemelerini beklemekte fayda var. 24g2u modeli kadar guzel yorumlar alirsa Acer'i bu fiyata tercih etmek en mantiklisi olacaktir

Bir tanesi IPS bir tanesi TN nereye aynı özellikler? Sadece 144Hz 1MS olmasına bakıpta monitör yorumlamayın şurda.

Gece içkiliydin sanırım, diğer monitörde İPS hem de AOC ile aynı paneli kullanıyorlar. Aralarında tek fark sadece stand kısmı, diğer tüm özellikler aynı ve ACER 250 TL daha ucuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gece içkiliydin sanırım, diğer monitörde İPS hem de AOC ile aynı paneli kullanıyorlar. Aralarında tek fark sadece stand kısmı, diğer tüm özellikler aynı ve ACER 250 TL daha ucuz.
Argoya çok da gerek yok bence.
Tavsiyeleriniz için çok teşekkürler arkadaşlar. Biraz üşütmüşüm daha yeni bakabildim yorumlara. 11.11 de ya da kara cuma da aoc u almaya karar verdim. Tekrardan teşekkürler. Konu kilit.

O monitörün fiyatı daha düşmez. Eğer almayı düşünüyorsan, şuraya bak derim.

Düşebilir. 27 inch modelini 2 gün önce İncehesap indirimlerinde 1500 liraya aldım. 24" modelinin de indirime girme ihtimali var demek ki

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı