144 Hz 1ms Monitör Tavsiyesi

dispoLL

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bundan önce 24G2U modelini aldım, 5 gün sonra ölü piksel falan çıktı, iade ettim, almayı da düşünmüyorum. Başka siteden almayı düşündüm ama sonuçta aynı üründü, gene aynı şeyler olabilirdi, daha 5 günlük süreç de çok hoşuma gitti görüntü olarak IPS panel 144 Hz 24' deneyimi, çünkü hayatımda ilk kez 144 Hz monitör kullandım. Gerçekten renk kalitesi hiç görmediğim için diğer panelleri çok hoş geldi fakat farkındasınız ki 144 Hz IPS 24' model piyasada yok. Bütçem 1000-1800 arasında. Kafamı kurcalayan sorun TN veya VA panel alsam IPS modeli arar mıyım? Çünkü TN kullanıcıları IPS'ye geçince çamur gibi görüntüden kurtuldum gibi yorumlar okudum. Genellikle oyun oynayan birisiyim. Ama her işi de yapıyorum (AutoCAD, Solid). Öncekini aratmaması açısından sizden bir monitör tavsiyesi istiyorum, umarım isteğimi size anlatabilmişimdir, yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün İtopya`da Wiewsonic 1MS 144HZ monitör var 800TL fiyat ile.İncehesap`ta ise 2 3 tane var örnek Gamepower,Acer ve James Donkey monitörler var incelemelerine bakıp hangisini beğenirsen almanı öneririm.

İtopyaya giremiyorum zaten suan bitane monitör keşfettim sanırım yavaş yavaş markaların bu tür monitörleri gelicektir Acer VG240YPbiip 24" 144Hz 1ms IPS almayıda düşünüyorum aslında.. Gamepower ve JamesDonkey istemiyorum kesinlikle bana marka olarak iyi gelmiyorlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı