144 Hz destekleyen kablo önerisi

RRaidyn

Hectopat
Merhaba, yeni ekran kartimda DVI girisi yok. Once ki ekran kartimdan DVI-I'le 144 Hz aliyordum. Elimde iki tane HDMI kablosu var fakat onlar da 144 Hz desteklemiyor sanirim. 144 Hz alabilecegim, HDMI DP kablo onerisinde bulunabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bizzat kullandığım kablo, 1080P'de 240 Hz, 2K(2.5K)'da 144 Hz'e kadar destekliyordu sanırsam. Amazon.com.tr üzerinde daha ucuz ayrıca. Ben 1440 x 2160 çözünürlükte 144 Hz ile kullanıyorum. Freesync desteği mevcut.

Suan ki kablomu laptop ile test ettigim zaman, 60 hz ustu gozukmuyor. Laptop eski oldugu icin olabilir mi? Paugge yi not ettim. Bundan alacagim olmazsa tesekkurler.

Şu anki kablomu laptop ile test ettiğim zaman, 60 Hz üstü gözükmüyor. Laptop eski olduğu için olabilir mi? Paugge'yi not ettim. Bundan alacağım olmazsa teşekkürler.
Laptop ile ilgili olup olmadığı hakkında bir şey söyleyemem ancak, eski ve kalitesiz HDMI kabloları 60 Hz üstüne çıkmıyor. Şu an kullandığım monitörün kablosu da keza öyle. 60 Hz ve Freesync desteklemiyordu. Bu kabloyu aldıktan sonra sorun çözüldü. Yeni ekran kartı demişsiniz, ardından laptoptan bahsedince kafam karıştı, biraz daha aydınlatın lütfen.

Laptop ile ilgili olup olmadığı hakkında bir şey söyleyemem ancak, eski ve kalitesiz HDMI kabloları 60 Hz üstüne çıkmıyor. Şu an kullandığım monitörün kablosu da keza öyle. 60 Hz ve Freesync desteklemiyordu. Bu kabloyu aldıktan sonra sorun çözüldü. Yeni ekran kartı demişsiniz, ardından laptoptan bahsedince kafam karıştı, biraz daha aydınlatın lütfen.

Bu hafta icinde anakartim gelecek. Yeni bilgisayari henuz kurmadim. Ekran karti cikislarina baktigim da dvi girisi olmadigini gordum. Evimde ki hdmi kablosunu laptop ile denedim. Durum boyle.

Geri
Yukarı