144 Hz gecikme süresinin en az olduğu monitör

Bütçe
2000

emin.0016

Hectopat
Daha fazla  
Bu bütçeye göre panel tipi fark etmeksizin ghosting gibi sorunlar yaşamayacağım, uzun süre götürecek, pişman olmayacağım, bütçesine göre en hızlı, rakiplerime karşı avantajlı en düşük gecikme süresine sahip olan monitör hangisidir? (CS:GO ve Valorant) için oynacağım, günümün neredeyse 10 saatini bunlara ayırıyorum, pişman olmak istemiyorum.

Bu bütçeye göre panel tipi fark etmeksizin ghosting gibi sorunlar yaşamayacağım, uzun süre götürecek, pişman olmayacağım, bütçesine göre en hızlı, rakiplerime karşı avantajlı en düşük gecikme süresine sahip olan monitör hangisidir? ( CS:GO ve Valorant) için oynacağım, günümün neredeyse 10 saatini bunlara ayırıyorum, pişman olmak istemiyorum.

Hocam bu monitörü kullanıyorum bir sorun yaşamadım. Önerebilirim. Şu andada indirimde.

Bu bütçeye göre panel tipi fark etmeksizin ghosting gibi sorunlar yaşamayacağım, uzun süre götürecek, pişman olmayacağım, bütçesine göre en hızlı, rakiplerime karşı avantajlı en düşük gecikme süresine sahip olan monitör hangisidir? (CS:GO ve Valorant) için oynacağım, günümün neredeyse 10 saatini bunlara ayırıyorum, pişman olmak istemiyorum.
LG 24GN650-B modeline bakmanı öneririm IPS panel ve 1ms GTG gerçek 1ms yani. Ek olarak IPS olmasına rağmen panda panel değil. Renkleri canlı 350cd parlaklık sunuyor. Kendimde kullanmaktayım öneririm.

LG 24GN650-B modeline bakmanı öneririm IPS panel ve 1ms GtG gerçek 1ms yani. Ek olarak IPS olmasına rağmen panda panel değil. Renkleri canlı 350CD parlaklık sunuyor. Kendimde kullanmaktayım öneririm.

Sadece kağıt üstünde iyi olunduğu gerçekte çok berbat olduğu söyleniyor bu forumda da bunun incelemesini yapan birisi vardı 24G2U ile karşılaştırma yapıp.

24G2U’nun aynısı, sadece Pivot yok.
Bu da Pivot olan modeli.

Canım benim komik bir şey mi var? 2 MS monitörü atıp neye gülüyorsun? Bu fiyata alınabilecek en iyi monitörü attım ben.

@user1, aynısını sana da soruyorum?

Geri
Yukarı