144 Hz gecikme süresinin en az olduğu monitör

Bütçe
2000
Canım benim komik bir şey mi var? 2 MS monitörü atıp neye gülüyorsun? Bu fiyata alınabilecek en iyi monitörü attım
1 MS modunu açınca parlaklık düşüyor. 24G2U ile renk canlılığı konusunda karşılaştırılamaz bile. XG2405 için söylüyorum.

LG 27'' 27GN800-B
Benim istek listemde ben bundan alacağım. 144Hz- 1ms gecikme- 2K
Ayrıca monitör alırken renk sayısına da dikkat etmek lazım. Çoğu orta sınıf monitörde hala 16.7Milyon renk var. Artık yeni monitörlerde 1.06Milyar renk var ki bu azımsanamayacak bir fark. Özellikle 3D iş yapanlar için hassas bir nokta

LG 27'' 27GN800-B
Benim istek listemde ben bundan alacağım. 144Hz- 1ms gecikme- 2K
Ayrıca monitör alırken renk sayısına da dikkat etmek lazım. Çoğu orta sınıf monitörde hala 16.7Milyon renk var. Artık yeni monitörlerde 1.06Milyar renk var ki bu azımsanamayacak bir fark. Özellikle 3D iş yapanlar için hassas bir nokta
800-B modeli çok sıkıntılı diye hatırlıyorum, alacaksa 850-B modeli alınmalı. Bir de arkadaşın bütçesi 2000 TL.

Sadece kağıt üstünde iyi olunduğu gerçekte çok berbat olduğu söyleniyor bu forumda da bunun incelemesini yapan birisi vardı 24G2U ile karşılaştırma yapıp.
Valla kağıt üzerinde değil işte ben kullanıyorum şuan. Bir önceki mönitörümü atayım istersen

Bir önceki monitörümde bu. Sadece sağa ve sola dönmüyor. Onun dışında gecikmesi güzel IPS olmasına rağmen Ghosting yok. Renkleri canlı yani bilemiyorum nesi kötüymüş ben bir kötülüğünü hoparlörü yok derim o kadar.

Valla kağıt üzerinde değil işte ben kullanıyorum şuan. Bir önceki mönitörümü atayım istersen

Bir önceki monitörümde bu. Sadece sağa ve sola dönmüyor. Onun dışında gecikmesi güzel IPS olmasına rağmen Ghosting yok. Renkleri canlı yani bilemiyorum nesi kötüymüş ben bir kötülüğünü hoparlörü yok derim o kadar.
BenQ Black Equlaizer özelliğiyle Asus'u her türlü döver özellikle rekabetçi oyunlarda BenQ çok daha üstün ama Asus Rog serisi ayrı o hepsinden daha iyidir.

Screenshot_20210323_190556_com.google.android.youtube.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı