144 Hz monitör önerisi

Merhaba arkadaşlar. Yakında Pollux 3T-10 sistemini özelleştirip almayı düşünüyorum. 1650 Super ekran kartı için stok bekliyorum. 1500 TL bütçem var. Bütçemin biraz daha üstüne çıkabilirim ama altında olması daha iyi olur. 144 Hz 1 ms monitör arıyorum. Genelde CS:GO ve Valorant gibi oyunlar oynuyorum. Şu anda eski bir Casper monitör kullanıyorum, bu monitörde HDMI girişi olsa aslında yine kullanmaya devam ederim ama sadece VGA girişi var. Genel olarak bu monitör bile bana yetiyor, yani renk arayan biri değilim. TN panel olabilir. Ghosting vs sorunlar olsun istemiyorum.
LG 24GL650-B 23.6 bu monitörü kullanan var mı, G-SYNC kullanabiliyor muyuz bu monitörde? Monitöre sahip olan arkadaşlar yazarsa çok sevinirim.
Acer EG220QP 21.5
Lenovo G24-10 23.6
Bunlar da gözüme çarpan diğer monitörler. Önerilerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

Bence bu fiyat aralığında IPS monitör alma bende senin gibi düşünüyordum ama o fiyat aralığında fazla farkları yok bence bunu almalısın Zowie kalitesi color vibrance dyac gibi özellikleride var bütçeyi çıkarırsan k modelini almanı öneririm 2411K.

Geri
Yukarı