144 Hz monitör önerisi

Bütçe
en fazla 9999999

berat3636

Hectopat
Yer
kars
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Kesinlikle ghosting ışık sızması olmayan 1 ms 144 Hz 1920x1080p 24 veya 27 inç bilindik marka FreeSync veya G-Sync ve en az 3-4 yıl götürecek monitör arıyorum. Bilindik markalardan en ucuzlardan uzun ömürlü olsun istiyorum bütçem fazla yok. İnatla maximum bütçeni belirt diyenler için bütçeyi yukarı yazdım :)
165 Hz istiyordum ama pek 165 Hz alabileceğimi zannetmiyorum GTX 1050 ile.

Adaptive Sync. 165Hz 1ms fakat VA monitör.

FreeSync 144Hz 1ms IPS monitör fakat hoparlörü yoktur.

Hoparlör çok önemli değil. Önemli olan IPS olması. Belirtmeyi unutmuşum fakat en önemli kriterim IPS olması.
LG telefondan ailecek çok çektik fakat TV ve monitörler de güzel işlere imza attığını görüyorum.

Hoparlör çok önemli değil. Önemli olan IPS olması. Belirtmeyi unutmuşum fakat en önemli kriterim IPS olması.
LG telefondan ailecek çok çektik fakat TV ve monitörler de güzel işlere imza attığını görüyorum.
Ben bunu kullanıyorum şahsen. İsterseniz bir bakın 3000 tl.

Hocam monitörler ne ara bu kadar arttı? Alt tarafı 144 Hz monitör alıyoruz. Bu fiyatlara RX 6500 XT var. Ben oynadığım oyunda mükemmel grafiklerden mahrum kalıyorum 1050 kullanıyorum diye. Bu fiyata monitör mü olur? Daha uygun fiyatlı bir şeyler yok mu?

Hocam monitörler ne ara bu kadar arttı? Alt tarafı 144 Hz monitör alıyoruz. Bu fiyatlara RX 6500 XT var. Ben oynadığım oyunda mükemmel grafiklerden mahrum kalıyorum 1050 kullanıyorum diye. Bu fiyata monitör mü olur? Daha uygun fiyatlı bir şeyler yok mu?
Geçen haftalarda indirime girmişti 2600 tl civari iken ben almıştım AOC monitör var onun dışında. Standart monitörler 2.7 - 3 k arası dolaşıyor anladığım kadarıyla. Ben biraz yeniyim ama.

Geri
Yukarı