144 Hz Monitör Sonrası Filmlerde Takılma Sorunu

• Konuyu başlatan brnk
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 78
  • Görüntüleme 10B
Valla bana çok saçma geliyor hocam sonuçta onu düşünmeleri lazım bu monitörde film falan da izlenecek yani sadece oyun için alınmıyor ki sizinki bide va panel yani oyun için alsan sadece gidip tn alırsın. :) Arkadaşta 144 var şehir dışında gelsin ilk iş onda deneyeceğim bu sahneleri asus 2k monitörü bide onda olacak mı merak ediyorum.
Hocam sonuçta 144 Hz oyun için üretiliyor :D Ben de böyle ilk başta ayar oldum sonra alıştım. :D 144 Hz test yaz Google'ye çıkan sonuca gir bak orda 30 fps takılıyor gibi görünecek :D

Video çekip atsan?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
gözle görmeden tam anlaşılmıyor hocam.

Chrome den farklı tarayıcıyla deneyin chrome de yırtılma yapan video opera veya firefoxta yapmıyor
Tarayıcıyla alakalı değil. İndirdiğim dizi filmler yapıyor. Başka bu sorunu yaşayan biride aşağıdaki videoyu atmış tam böyle sahnelerde işte. Bende de oldu bu videoda.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

gözle görmeden tam anlaşılmıyor hocam.

Tarayıcıyla alakalı değil. İndirdiğim dizi filmler yapıyor. Başka bu sorunu yaşayan biride aşağıdaki videoyu atmış tam böyle sahnelerde işte. Bende de oldu bu videoda.

Aynen anlaşılmıyor ama dediğim gibi hiç bekleme iade etmeye bak.

Aynen anlaşılmıyor ama dediğim gibi hiç bekleme iade etmeye bak.
Acer servise yollayın dedi teknobiyotik. Kargo ücreti istemeseler zaten teknobiyotikle iletişime geçmezdimde bakalım neyse artık. Yollayacağım pazartesi.

Geri
Yukarı