144 Hz Monitör Sonrası Filmlerde Takılma Sorunu

• Konuyu başlatan brnk
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 78
  • Görüntüleme 10B
Bende de aynısı oldu firma üründe sorun yok deyip iade almadı en son acer servisine yönlendirdi servisle iletişime geçtiğimde bana bir adres verdi oraya gönderecekmişim peki kargo ücreti ne olucak diye sorduğumda siz ödeyeceksiniz dendi bende Tüketici Kanununda böyle birşey yok bulunduğum ilde servisiniz olmadığı için kargo ücretini servisin karşılaması gerekiyor dedim ama oralı olmadılar bende göndermedim onun yerine THH şikayetimi yaptım sende uğraşma THH şikayetini yap.
Hocam merhabalar baya bi süre geçti bu gün thh'den cevap geldi bana. Servis raporu olmadığı için reddetmişler 3 aydır bekliyoruz bilir kişiye götürmemi bile istemediler. Zaten kargo parası vermek istemediğim için yollamadım servise belirtiğim halde servis raporu diyorlar. :) Tekrar itiraz edeceğim şimdi. Başka ilçede tanış varmış thh olmadı ona ulaşacağım .

Hocam merhabalar baya bi süre geçti bu gün thh'den cevap geldi bana. Servis raporu olmadığı için reddetmişler 3 aydır bekliyoruz bilir kişiye götürmemi bile istemediler. Zaten kargo parası vermek istemediğim için yollamadım servise belirtiğim halde servis raporu diyorlar. :) Tekrar itiraz edeceğim şimdi. Başka ilçede tanış varmış thh olmadı ona ulaşacağım .

İlk başta satın aldığın yere göndermen gerekiyordu, oradan olumsuz sonuç çıkarsa servis raporu ile geri gönderiyorlar, o raporla THH'ne şikayetini yapacaktın.

İlk başta satın aldığın yere göndermen gerekiyordu, oradan olumsuz sonuç çıkarsa servis raporu ile geri gönderiyorlar, o raporla THH'ne şikayetini yapacaktın.
Satın aldığım yer teknobiyotik servisle iletişime geçin bize yollarsanız kargoyu almayız demişti.

Satın aldığım yer teknobiyotik servisle iletişime geçin bize yollarsanız kargoyu almayız demişti.
Servisle iletişime geçin hocam. Elden bırakma şansınız varsa elden bırakın, yoksa kargoyla gönderin ama ben olsam elden bırakmaya çalışırdım ülkemizdeki kargo firmalarının hali içler acısı çünkü.

Servisle iletişime geçin hocam. Elden bırakma şansınız varsa elden bırakın, yoksa kargoyla gönderin ama ben olsam elden bırakmaya çalışırdım ülkemizdeki kargo firmalarının hali içler acısı çünkü.
Hocam yaşadığım yerde servis olsa her türlü götürürümde istanbulda işte mecbur kargo. Ücretini istemeseler onuda yollayacağım güzelce paketlerim(teknobiyotikten iyi paketlerim onlar baloncuğa falan sarmadan direkt yollamışlar.) ama işte. :)

Hocam son gelişme ne oldu? ASUS monitör kullanıyorum kamera geçişlerinde düşük FPS'li videolarda bende de görüntü kayıyor/titriyor. Aynı monitörü 2. alışım. Sorun ya monitörde ya da prizde.

Hocam son gelişme ne oldu? ASUS monitör kullanıyorum kamera geçişlerinde düşük FPS'li videolarda bende de görüntü kayıyor/titriyor. Aynı monitörü 2. alışım. Sorun ya monitörde ya da prizde.
Hocam 144 monitorlerin hepsi böyle maalesef. Ben 60hz ips eski monitorumu yana koydum film falan ondan izliyorum artık.

Aylardır ugrasıyorum demek herkeste mi böyleymiş olmaması lazım ya. Eski bilgisayarımda 60Hz film izlerken hiçbir şey yoktu. Aynı bilgisayar farklı monitör sorun aynı. Farklı monitör aynı bilgisayar sorun yine aynı.
144Hz hayattaki en büyük pişmanlığım yemin ederim
Aylardır ugrasıyorum demek herkeste böyleymiş olmaması lazım ya. Eski bilgisayarımda 60Hz film izlerken hiçbir şey yoktu. Aynı bilgisayar farklı monitör sorun aynı. Farklı monitör aynı bilgisayar sorun yine aynı.

Aylardır ugrasıyorum demek herkeste mi böyleymiş olmaması lazım ya. Eski bilgisayarımda 60Hz film izlerken hiçbir şey yoktu. Aynı bilgisayar farklı monitör sorun aynı. Farklı monitör aynı bilgisayar sorun yine aynı.
Maalesef hocam, sorun yok falan diyenlerde dikkat etmiyordur şu an msi monitore geçtim curved 144 va panel 3. monitorum, diğer 2si 165 ve 144 hz tn paneldi asus ve acer 3ünde de mevcut sorun. Hatta xbox'ım var mesela 30 fps oyunlar falanda rahat oynanmıyor. Arkadaşda 2k 165 hz asus var onda da aynı.
Bu konuda televizyonlar falan çok başarılı monitorler genelde oyun için olduğundan sırıtıyor. Aynı videoları tvde açtım ben denemek için 0 ghosting 0 takılma yağ gibi akıyor tvde.

Yeni konular

Geri
Yukarı