144 Hz Monitör Tavsiyesi

fenomennetwork

Hectopat
Daha fazla  
GTX 970 ekran kartım var. 60 FPS LCD kullanıyordum. Monitörüm bozulduğu için 144 Hz'lik tavsiye bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
144hz 2k mı arıyorsunuz 1080p mi? G-Sync aradığınız özellikler arasında mı?
Bütçe de belirtmemişsiniz.

1425 tl ye bugün vatandan aldım asus vg248qe modelini. Bütün testlerini yaptım çok şükür ölü piksel veya hoparlörde sorun yok. 60 Hertz Lcd den buna geçmek eşekten inip ata binmek gibi oldu : ) Sorusu olanların cevaplayabilirim.

1425 tl ye bugün vatandan aldım asus vg248qe modelini. Bütün testlerini yaptım çok şükür ölü piksel veya hoparlörde sorun yok. 60 Hertz Lcd den buna geçmek eşekten inip ata binmek gibi oldu : ) Sorusu olanların cevaplayabilirim.
Hayırlı olsun dolar 3.70 lerde iken 1425 lira insana ucuz geliyor keşke bu 144 hz adamını daha önce atysaydınız örneğin dolar 2.90 iken benq xl24411z modelini 1100 liraya almıştım şuan aldığınız modelden de pahalı İyi geceler dilerim :)

Kesinlikle en iyi seçimi yapmışsınız. BenQ'nun en alt modelini alacağınıza Asus'un en güzel modelini almışsınız. Size isterseniz kendi ayarımı verebilirim. Maksimum kaliteyi ve keskinliğe göre kendim ayarladım.

Kesinlikle en iyi seçimi yapmışsınız. BenQ'nun en alt modelini alacağınıza Asus'un en güzel modelini almışsınız. Size isterseniz kendi ayarımı verebilirim. Maksimum kaliteyi ve keskinliğe göre kendim ayarladım.
Benq nün en alt modeli dediginiz bu modelle dise dis gidiyor canlilik konusun da asus daha onde olabilir fakat bir kac ayarla ornegin benq xl 2420z nin ayarlari benq xl2411z ye olusturulabiliyor ve en alt model dediginiz asusun modelinden daha pahali bunu da ex gecemeyecigim

BenQ XL2411Z'yi Turnuvada deneyimleme fırsatım oldu. Benim izlenimlerim hiçte dişe diş getirecek bir noktada değil. BenQ'nun bu modeli çok ucuz. Ayak mekanizması bile ayrı bir işkence. Parlaklık çok fazla. CS:GO'yu oynarken hep gri tonda görüyorum oyunu. Kendi monitörümde daha canlı renkler ve keskin görüntü elde ediyorum. Ben bu monitörü 1.100 TL civarında almıştım. Fazla pahalı veya ucuz olması iyi olup olmadığını değiştirmez. BenQ'nun ayar menüsü çok garip. Bi' girdim, kayboldum. İkisini de denedim. Asus daha iyi bu konuda.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı