144 Hz monitörde kasma hissiyatı

Burakyeniayy

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle selamlar,
Yaklaşık bir ay önce Şok'ta satılan 144 Hz monitörlerden satın aldım. Valorant oynarken ayarlar 144 olmasına rağmen 165 gösteriyor fakat internet kafede oynadığım gibi akıcı değil ve kasıyor gibi. Neden olabilir sizce?

Sistem özelliklerim:
  • Ryzen 5 2600.
  • RX580.
  • 8 GB RAM.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle selamlar,
Yaklaşık bir ay önce şok'ta satılan 144 Hz monitörlerden satın aldım. Valorant oynarken ayarlar 144 olmasına rağmen 165 gösteriyor fakat internet kafede oynadığım gibi akıcı değil ve kasıyor gibi. Neden olabilir sizce?

Sistem özelliklerim:
  • Ryzen 5 2600.
  • RX580.
  • 8 GB RAM.

Zamanla alışırsın 144 Hz başta garip geliyor. Bir de FPS düşük olabilir ona dikkat et.

Öncelikle selamlar,
Yaklaşık bir ay önce Şok'ta satılan 144 Hz monitörlerden satın aldım. Valorant oynarken ayarlar 144 olmasına rağmen 165 gösteriyor fakat internet kafede oynadığım gibi akıcı değil ve kasıyor gibi. Neden olabilir sizce?

Sistem özelliklerim:
  • Ryzen 5 2600.
  • RX580.
  • 8 GB RAM.
v-sync açıp tekrar dener misin? ayrıca 580 le valarontta ekran hızını 3-4'e katlayan fps ler üretirsin, bunları da kısıtla istersen boş yere hacim olmasın.

Hocam aynı monitörü bende aldım aynı sorun bende de var 165hze alınca monitörü kapatıp açınca ya da uzun süre bekledikten sonra uyku moduna geçtikten sonra fareyi hareket ettirip montiröü açtığımda da aynı sorun oluyor çözümü bulabildiniz mi acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı